ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Архив - Сен 19, 2005

  23 октября 2019 среда

  Сьогодні на Закарпатті працівниками митного поста "Дяково" Виноградівської митниці виявлено й припинено незаконне ввезення легкового автомобіля „Рено Сценік” 2004 року випуску.Громадянин Угорщини прямував на територію України автівкою „Рено Сценік” і подав до митного контролю підроблені документи на автомобіль.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Днями колектив Ужгородського пологового будинку на загальних зборах висловив думку про недоречність переведення пологових відділень у старий корпус, посилаючись на значно гірші умови для породілей. Зі свого боку, Закарпатська обласна санепідемстанція категорично настоювала на повному закритті, ремонті і санації всіх трьох корпусів роддому.

  2 просмотров. Обсудить (3)

  Мешканка Львівської області намагалася незаконно переправити за кордон двох дітей, 13-річного хлопчика і 15-річну дівчинку. Підлітки, громадяни Республіки Грузії, були вписані як власні діти мандрівники.

  7 просмотров. Обсудить (0)

  Бывший украинский премьер Юлия Тимошенко, выступая российском НТВ-канале, высказалась за создание Единого экономического пространства Украины и России.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Цена золота на мировом рынке бьет рекорды. Тройская унция стоит примерно 452 доллара. Украина драгоценный металл, в основном, покупает за рубежом. Хотя эксперты говорят, что страна обладает крупными запасами. Геологи открыли более десяти месторождений, но добывают золото только на одном - в Закарпатье.

  31 просмотров. Обсудить (5)

  Влітку ц.р. у Виноградові Закарпатської області за підтримки Міжнародного Карпатського Фонду було відкрито благодійну перукарню "Бахталі Ромні" ("Щаслива ромська жінка").

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогодні сплив десятиденний термін, протягом якого Генеральна прокуратура мала перевірити обґрунтованість публічних звинувачень з боку колишнього держсекретаря Олександра Зінченка на адресу Петра Порошенка, Олександра Третякова та Миколи Мартиненка. Зінченко заявив про їх причетність до корупції.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  В Мукачевском технологическом институте началось внедрение банковской программы "Студент +" от Закарпатского филиала АБ "Брокбизнесбанк".

  2 просмотров. Обсудить (0)

  К 2012-му году весь автотранспортный парк Скандинавии будет оснащен "алкогольными замками", препятствующими управлению автомобилем в нетрезвом виде, сообщает Радио "Свобода". Такое решение принято специалистами по безопасности дорожного движения, собравшимися на конференцию в Швеции.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Сімферопольська “Таврія” перервала свою 6-матчеву програшну серію, здолавши в Ужгороді з рахунком 1:0 аутсайдера чемпіонату ФК "Закарпаття".
  Єдиний вирішальний гол у цьому матчі забив сімферополець Гуменюк на 83-й хвилині.

  2 просмотров. Обсудить (1)

  Фахівці міжурядового проекту FORZA вважають, що на Закарпатті ані влада, ані селяни не готові до залучення сільських громад до ведення лісового господарства. «Складається враження, що наразі до цього не готова ані влада, ані самі селяни», – вважають швейцарські фахівці проекту.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  У неділю вдень на Закарпатті завершилася операція по рятуванню групи студентів Львівської академії мистецтв та чотирьох гостей з Китайської Народної Республіки. Двоє з одинадцяти молодих людей, які звершували сходження на полонину Плай Воловецького району, отримали травми середньої важкості, через що потребували негайної допомоги.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Зарубіжні світила науки, використовуючи всі наявні на сьогоднішній день досягнення, працюють над створенням клонованих істот. Один із науково-дослідних інститутів клонував вівці, інший пса...

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Закарпатське обласне товариство "Ром Сом" у рамках проекту "Роми Закарпаття і СНІД" та за фінансової підтримки Демократичних грантів США підготувало низку цікавих міні-вистав на тему "СНІД та наркоманія".

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Про це твердить обізнаний у цих справах колишній голова СБУ. Гучні звинувачення Олександра Турчинова вимагають негайної реакції.За його словами, він намагався боротися. Відкрито про це не говорив, бо зберігав таємницю слідства. Про факти зловживань доповідав Президентові, але порозуміння не знаходив.

  6 просмотров. Обсудить (0)

  Україна посідає перше місце серед держав Південно-Східної Європи за кількістю жертв торгівлі людьми.
  Такий висновок зробила Міжнародна організація з питань міграції, під час розслідування.
  Далі у списку вказуються Китай, Ірак, Грузія, Вірменія та Узбекистан.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Лісова галузь залишається провідною в Закарпатті.Хоча краденим є кожне третє зрізане дерево.Заробітну плату виплачують у «конверті»

  2 просмотров. Обсудить (0)

  С появлением указа президента Владимира Путина о создании президентского совета по контролю над реализацией приоритетных национальных проектов фактически будет идти речь о появлении в России параллельного правительства и о прямом президентском руководстве органами исполнительной власти. Как ожидается, указ будет опубликован в ближайшее время.

  3 просмотров. Обсудить (0)