ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Архив - Сен 2, 2005

  17 октября 2019 четверг

  65 нових мобільних телефонів і стільки ж стартових пакетів одного з провідних операторів стільникового зв’язку в Україні вручив 1 вересня голова Закарпатської облдержадміністрації Віктор Балога пільговикам. Ці ветерани, інваліди, „чорнобильці” стоять у черзі на встановлення домашніх телефонів, і отримають їх, але ж не одразу.

  1 просмотров. Обсудить (1)

  Коли в минулі роки один зі знайомих мешканців обласного центру Закарпаття міста Ужгорорд приглядався в Німеччині до роботи крамниць “Секонд хенд”, то побачив там заможного місцевого мешканця.

  19 просмотров. Обсудить (0)

  За останні роки популярність сільського зеленого туризму значно зросла не лише в Україні, а й у Європі. На Закарпатті сільський зелений туризм розпочав своє існування давно, однак найбільшої популярності набув за останні 3-5 років.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Вчора, 1 вересня, серед білого дня (близько 12.00) в Ужгороді народний депутат України Сергій Ратушняк влаштував безкоштовне шоу з демонстрацією навичок бойових мистецтв.У зазначений час за адресою пл.Жупанатська, 15, представники Державної виконавчої служби в присутності наряду міліції та дільничного інспектора здійснювали виконавчі дії на підс

  4 просмотров. Обсудить (10)

  Мітинг протесту замість „першого дзвоника” відбувся 1 вересня у селі Шом Берегівського району, що на Закарпатті. Батьки відмовилися вести своїх дітей до сільської школи, на території якої впродовж шести років зберігалися хімічні відходи. Вміст деяких важких металів у цих хімічних відходах перевищує граничну норму в три тисячі разів.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Станом на 25 серпня поточного року підрозділами податкової міліції ДПА у Закарпатській області виявлено 92 злочини у сфері оподаткування. Зокрема, 23 із них за статтею 212 Кримінального кодексу України (ухилення від сплати податків), у тому числі 21 — за ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Для податківців нинішні учні загальноосвітніх закладів та училищ Закарпаття – це завтрашні платники податків. Податків, за рахунок яких сьогодні держава фінансує їх навчання.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  До минулого року літніми громадянами закарпатського міста Хуст опікувалися районні соціальні служби.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогодні в закарпатському Рахові відкривається XV Гуцульський фестиваль, робота якого триватиме до 4 вересня. У фестивалі беруть участь колективи із Закарпатської, Івано-Франківської та Чернівецької областей та м.Львова. Очікується, що в ці дні Рахівщину вівідає понад 1000 гостей.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  На ім’я міського голови Хуста Михайла Джанди надійшов лист подяки від мешканців міста, які проживають на хустській вулиці Косичній. До будинків цієї історичної вулиці, у районі якої, як свідчать джерела, народився видатний педагог, письменник Іван Орлай, нещодавно підведено ділянку нового водогону протяжність 1,5 кілометри.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  В обласному центрі Закарпаття з 1 вересняя підвищилися ціни за проїзд у громадському транспорті.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Про це йшлося на черговому засіданні Ужгородського міськвиконкому, на якому було заслухано інформацію про стан будівництва нового транспортного мосту в районі Боздоського парку. Міст довжиною в 133 метри та під'їзні шляхи від вул.вул.Баб'яка та Загорської мають бути здані в експлуатацію до 1 жовтня.

  5 просмотров. Обсудить (1)

  На Закарпатті почалося скорочення на одному з найбільш дієвих та підготовлених підрозділів рятувальників. Закарпатський спеціалізований аварійно-рятувальний загін, що був відомий не тільки в Україні, а й неодноразово брав участь у міжнародних показах, швидше за все, залишиться без частини своїх фахівців.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  У п'ятницю, 26 серпня, в кінці дня за абсолютно надуманими мотивами, в отриманні від Івана Чубірки хабара та фальсифікації документів на дільниці №13 на виборах міського голови м. Мукачева, де виграв В. Балога, було затримано мого брата Андрія Фазекоша, вчителя Мукачівської ЗОШ №6".

  5 просмотров. Обсудить (3)

  Компания "АВК" (Донецк) возобновила работу Мукачевской кондитерской фабрики и карамельное производство на Днепропетровской кондитерской фабрике. Об этом сообщила пресс-служба компании. Согласно сообщению, производство было возобновлено с появлением на рынке в августе сахара из Госрезерва.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Начиная с 1 сентября, сейлз-хаус «Стиль-С+» открывает новые региональные эфирные аппаратные для телеканала «Интер» в Ровно, Тернополе, Ивано-Франковске и Ужгороде. Список западноукраинских городов дополнит и Винница. Планируется, что аппаратные будут вещать в тестовом режиме — до начала официального эфира 15 сентября.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Европейский банк реконструкции и развития и правительство Украины подписали сегодня в киевском офисе ЕБРР Программу сотрудничества на 2005-2006 гг. От ЕБРР программу подписал директор ЕБРР в Украине Камен Захариев, от правительства Украины - вице-премьер-министр Олег Рыбачук.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  На востоке Китая эвакуировано более 600 тысяч человек в связи с приближением тайфуна "Талим". По данным агентства, наибольшую угрозу тайфун представляет для приморских провинций Фуцзянь и Чжэцзян.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Майк Тайсон тайно побывал в Крыму. Его яхта сегодня ушла из Ялты в Стамбул. В последние дни журналисты сбились с ног в поисках информации о пребывании экс-чемпиона мира по боксу в супертяжелом весе Майка Тайсона на Украине.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Дикие вепри, населяющие Яворивский Национальный парк (Львовская обл.), атакуют посевы жителей близлежащих сел Ставки и Млынки. Об этом сообщил директор Яворивского Национального парка Михаил Биляк, передает «Обком».

  2 просмотров. Обсудить (0)