ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Архив - Сен 22, 2005

  26 августа 2019 понедельник

  23 вересня до Ужгорода прибуде голова Селянської партії України, народний депутат України, Герой України Тетяна Засуха.

  1 просмотров. Обсудить (2)

  Міністр транспорту та зв'язку України Євген Червоненко доручив створити комісію з перевірки ситуації на україно-угорському кордоні. Її очолить заступник Міністра Микола Гордієнко, який відповідає за фінансовий моніторинг та запобігання корупції в галузі.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогодні Верховна Рада України з другої спроби таки затвердила Юрія Еханурова Прем’єр-міністром України.

  2 просмотров. Обсудить (2)

  Останніми роками на Закарпатті спостерігається значне збільшення кількості хворих на алкогольну залежність: за рік до Берегівської психлікарні госпіталізують близько 700 алкоголіків, повідомила Західну інформаційну корпорацію головний лікар закладу Тетяна Алмаші.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Один з факультетів Тернопільського педуніверситету - музично-педагогічний, наказом ректора перетворився на Інститут мистецтв. І того ж дня до викладацької роботи в ньому приступив акарпатський співак Степан Гіга.

  4 просмотров. Обсудить (1)

  Начальник прес-служби Державної митної служби України Валерій Клочок повідомив, що з представниками Міністерства доріг Угорщини проведені переговори щодо розширення зони для в'їзду автомобілів на територію цієї країни до 60 км, оскільки в звичайному режимі зона складає 15 км.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  У смт. Середнє Ужгородського району Закарпаття відбулося урочисте відкриття нової вузлової АТС. На Ужгородщині це вже друга нова станція яку було введено у 2005 році (перша – с.Баранинці, загальною ємністю 704 номерів).

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Чеські туристи відкривають для себе Україну, повідомляє чеське інформаційне агентство ЧТК. Цього року закарпатське село Колочава відвідало більше 5 тисяч туристів з Чехії, тоді як минулого року - лише тисяча.

  5 просмотров. Обсудить (1)

  Вчора в Ужгородському прес-клубі реформ відбулася презентація перших 4 буклетів серії „Дерев’яні церкви Закарпаття”, автором якої є викладач коледжу мистецтв ім. А. Ерделі, мистецтвознавець Михайло Сирохман.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Відповідний указ президента України, за інформацією СБУ, датований 20 вересня.До виконання службових обов’язків приступив новопризначений заступником голови Служби Безпеки України,генерал-майор Валерій Підболячний.

  13 просмотров. Обсудить (0)

  Відділення, де лікуються хворі з відкритою формою цієї недуги, розміщене у самому центрі села. Причому, в унікальній архітектурній пам'ятці 18-го століття, аналогів якій немає у всій Європі.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Разом із двома своїми колегами, працівниками районного будинку культури, Олександр Метенько відмовився від їжі заради того, щоб домогтися звільнення з посади директора. Директора районного будинку культури звинувачують у тиску на підлеглих, безпідставних звільненнях і фінансових зловживаннях, які, до речі, підтвердило КРУ.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  ДП "Газ-тепло" НАК "Нафтогаз України" заявило про готовність надати допомогу ужгородській владі у виведенні з кризового стану комунальне підприємство-банкрот "Ужгородтеплокомуненерго".

  4 просмотров. Обсудить (0)

  В Івано-Франківську відбулась міжрегіональна конференція–семінар по огляду і демонстрації можливостей комунальної техніки, в роботі якого взяли участь представники міст Ужгорода та Чернівців.

  1 просмотров. Обсудить (0)