ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Архив - Сен 24, 2005

  13 ноября 2019 среда

  HOUSTON — After sparking one of the largest evacuations in the nation's history and a heartbreaking new flood in battered New Orleans, Hurricane Rita swept toward the heart of the nation's petroleum industry and a dawn landfall today on the Gulf Coast.

  2 просмотров. Обсудить (1)

  Вчора в обласному центрі Закарпаття відбулася крайова конференція партії “Трудова Україна” відомого політика Валерія Коновалюка. Конференція проходила в Ужгородському професійному ліцеї.

  1 просмотров. Обсудить (2)

  Завтра в закарпатському Рахові відбудеться Міжнародний фестиваль Rock&World Music «Європа-центр».

  1 просмотров. Обсудить (0)

  В Ужгороді відбувся брифінг, на якому начальник управління капітального будівництва Закарпатської облдержадміністрації Леонід Парфенюк розповів про проблеми та сучасний стан розвитку будівельної галузі регіону.

  3 просмотров. Обсудить (1)

  Вчора мер закарпатського м.Мукачево Василь Петьовка спілкувався з мешканцями міста над Латорицею у прямому телеефірі.

  5 просмотров. Обсудить (3)

  Перший світовий конгрес бойків, що пройшов на Львівщині, прийняв Звернення до всіх побратимів в Україні і за її межами. Дорогі браття і сестри! Діти землі Бойківської!


  14 просмотров. Обсудить (11)

  Сьогодні люди прагнуть не стільки видовищ, скільки хліба. Про це свідчать цілі натовпи безробітних, що перебувають у пошуках робочого місця, яке б їх задовольнило і в моральному, і в матеріальному плані. Добре, що є організації, які надають допомогу таким шукачам.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Здавалося, що вклади, зроблені населенням України ще чи не за радянських часів, давно спочили в бозі. Люди вже давно змирилися з їх знеціненням і втратою. Та цьогоріч уряд України повернувся до цього питання та дозволив використати згадані кошти на погашення заборгованості за комунальні послуги.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Під егідою Соцпартії України в Керецьках на Свалявщині пройшов “Кубок дружби” з футболу. Відкрили його лідер соціалістів Закарпаття Олексій Пристая та перший секретар Свалявського райокому СПУ Іван Ланьо.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Про житлово-комунальне господарство можна говорити довго, прямо-таки запоєм. І не тому, що в обласному центрі Закарпаття місті Ужгороді з цим вельми добре, а тому, що все — навпаки.

  10 просмотров. Обсудить (0)

  360 спортсменів узяло участь у четвертих літніх юнацьких іграх України з кікбоксингу серед юнаків і дівчат у Миколаєві. Закарпатську область представляли 13 бійців.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  В обласному центрі Закарпаття викрито слідчого Ужгородського міськвідділу внутрішніх справ, який вимагав і отримав 300 доларів США хабара від місцевого жителя за не притягнення його до кримінальної відповідальності за скоєння хуліганства.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Із фракції БЮТ виключено шістьох народних депутатів. Про це повідомив на засіданні парламенту головуючий перший заступник голови Верховної Ради Адам Мартинюк.Із фракції виключено Миколу Будагянца, Сергія Головатого, Анатолія Козловського, Ігоря Сміяненка, Миколу Солошенка, Енвера Цкітішвілі.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Фракция СПУ предлагает парламенту срочно заслушать отчет генерального прокурора, министра внутренних дел, главы Службы безопасности, глав налоговой администрации и таможенной службы о вмешательстве высших должностных лиц в ход расследования резонансных дел.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  The Zakarpattya (Transcarpathian) region in southwestern Ukraine, the geographic center of Europe, has long been a crossroads for European traders and conquering armies. The land has been fought over since before the time of the Mongol invasions in the 13th century, but today this region boasts a unique ethnic diversity.

  8 просмотров. Обсудить (0)

  Працівники митного поста "Астей" Виноградівської митниці на Закарпатті запобігли черговим спробам незаконного вивозу сигарет громадянами сусідньої Угорщини, повідомила прес-служба Держмитслужба України.

  2 просмотров. Обсудить (1)

  Четверо людей загинули від повеней у Румунії. Влада розшукує ще двох людей. Рівень води на вулицях румунських міст досяг півтора метра. Рух на дорогах паралізований, повідомляє 5-й канал. У багатьох містечках закінчився запас свіжої води.

  1 просмотров. Обсудить (1)

  В Ужгородському прес-клубі реформ відбулося засідання за участі головного тренера жіночої гандбольної команди „Карпати-УжНУ” Сергія Новікова, лікаря команди Лоранда Петрушко, знаменитої закарпатської гандболістки Ольги Попович та декана факультету фізичного виховання і спорту УжНУ Валерія Товта.

  10 просмотров. Обсудить (1)