ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Архив - Сен 29, 2005

  21 октября 2019 понедельник

  Минає третій рік з дня заснування дитячої творчої організації “Мала академія літератури і журналістики” (МАЛіЖ), яка об’єднує юні творчі обдарування, що є сиротами, напівсиротами та з малозабезпечених сімей.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  У львівському видавництві “Край” у серії бібліотечки “Мала академія літератури” вийшла нова книжечка ”КЕПА”, що містить оповідання для дітей. Написав її сучасний український письменник, ректор Малої академії літератури і журналістики, заслужений журналіст України, почесний житель села Рекіти, що на Закарпатті Василь ТАРЧИНЕЦЬ.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  В пятницу, 30 сентября, в Киеве в отеле «Братислава» пройдет первый в Восточной Европе «круглый стол», на котором затронут тему «Новые гомофонные тенденции в Восточной Европе».

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Виктор Балога не скрывал хорошего настроения и признался, что основные принципы работы ведомства ему знакомы по наводнениям в Закарпатье.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  В Ужгородській міській дитячій бібліотеці, що на площі Богдана Хмельницького, відбулася презентація сучасного роману Василя Зубача “Котигорошкові світанки”. Сам автор про своє дітище сказав дещо скептично: “Мій твір — короткий посібник для українських лохів. Народжуючись у світлому житті, в темному світі сучасності вони зазвичай гинуть.

  6 просмотров. Обсудить (0)

  У Закарпатті на митному посту "Тиса" під час здійснення митного контролю ручної поклажі і мікроавтобуса, на якому прямував громадянин України з Іспанії були виявлені 10 000 євро.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Як стало відомо "UA-Reporter.com" із джерел, близьких до керівництва Закарпатської обласної організації Партії регіонів України, сьогодні на території найзахіднішого регіону нашої держави перебував лідер "регіоналів" Віктор Янукович.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Міністр з надзвичайних ситуацій, член ради "Народного Союзу Наша Україна" Віктор Балога заявляє, що "весь найкращий потенціал" міністерства буде збережено. "Це стосується як людей професіоналів у міністерстві, так і досвіду", - сказав Балога, коментуючи своє призначення, повідомила сьогодні прес-служба НСНУ.

  3 просмотров. Обсудить (5)

  АКИБ "УкрСиббанк" предоставил первый транш кредита для финансирования проекта строительства группой компаний "Дастор" нового торгово-развлекательного комплекса в Ужгороде (Закарпатье). Общая сумма кредитования составляет $5,7 млн.

  10 просмотров. Обсудить (4)

  В Ужгородському прес-клубі реформ відбулася прес-конференція закарпатської співачки Ірини Ярини, переможниці всеукраїнських та міжнародних пісенних конкурсів.

  20 просмотров. Обсудить (0)