ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Архив - Сен 5, 2005

  20 октября 2019 воскресенье

  Доктор економіки, колишній радник Комісії з питань законодавства і законності Верховної Ради України, колишній радник Кабінету Міністрів України, дійсний член УВАН, Світової асоціації футурологів — далеко не повний перелік регалій американського українця Осипа Мороза.

  6 просмотров. Обсудить (0)

  В областном центре Закарпатья в скором времени к четырем работающим супермаркетам добавятся еще три. Два супермаркета планирует открыть крупнейшая в Украине сеть супермаркетов "Сільпо", принадлежащая компании "Фоззи". Это будут первые супермаркеты "Сільпо" в Ужгороде.

  6 просмотров. Обсудить (3)

  Наука давно довела, що такий бур’ян, як амброзія, викликає сильну алергію в людей. З ним завжди боролися всіма доступними методами, аби не наражатися на небезпеку.Та, на превеликий жаль, цього чомусь вперто не хочуть розуміти у Чопській ЗОШ № 1 I-III ступенів.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Сумні думки обсіли голову не одного мешканця закарпатського прикордонного містечка Чоп, який кілька років тому отримав статус міста обласного підпорядкування. Щоправда, той статус вплинув хіба що на збільшення державних служб та їх штатного розпису, а, відтак, і видатків на заробітну плату посадовців.

  2 просмотров. Обсудить (1)

  В Украине стартовал сезон переработки сахарной свеклы, и эксперты прогнозируют стремительное снижение цен на "белое золото" уже в ближайшие дни. На сегодняшний день сахар в Украине продают в среднем за четыре гривни килограмм. Но уже через неделю ожидается снижение цены на четверть.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  По итогам конкурса «Населенный пункт лучшего благоустройства и поддержки общественного порядка», проходившего в 2004 году, столице Украины присудили победу в категории городов-миллионников. Киев получит переходящий кубок и диплом Кабмина I степени. Об этом пишет «Газета по-киевски».

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Думка про роботу в міліції виникла у нього під час армійської служби. Власне, проходив строкову він у тодішній Національній гвардії України, здоров'я не підвело, отож проблем із прийомом в органи внутрішніх справ не було.

  8 просмотров. Обсудить (0)

  Працівниками Управління по боротьбі з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом УПМ ДПА у Закарпатській області, відслідковано 22 фінансові операції, які мають сумнівний характер, на загальну суму понад 48 млн. грн. Результати моніторингу по цих операціях передані для проведення перевірок, розслідувань і т.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  За матеріалами податкової міліції Мукачівської ОДПІ ДПА в Закарпатській області прокуратура міста Мукачева порушила кримінальну справу по факту умисної несплати податків в особливо великих розмірах громадянином Б., мешканцем міста над Латорицею.Фірма, діяльність якої наразі розслідує слідчий відділ податкової міліції Мукачівської ОДПІ, займалася

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Вчора, 4 вересня, наша держава вшановує людей, які є потужним двигуном розвитку економіки, людей енергійних, творчих, здатних ризикувати задля одержання економічного зиску у всіх сферах суспільного життя - підприємців.Щоб здійснювати підприємницьку діяльність, треба воістину мати велику мужність, відчуття свободи і велику наполегливість у досягн

  7 просмотров. Обсудить (0)

  К Сахалину через Японию идет тайфун "Наби", по своей мощности равный американскому урагану "Катрина". Американские метеорологи дали тайфуну "Наби" (в переводе с корейского "Бабочка"), который в данный момент находится над Японией, пятую категорию, высшую по параметрам этих стихийных явлений.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  В Хабаровском крае потеряна связь с самолетом АН-2, на борту которого находятся три человека. Как сообщил оперативный дежурный МЧС России, самолет, следовавший по маршруту Экимчан-Удскос-Чубикан, вылетел в 5:10, в 5:50 не вышел на связь.

  По данным дежурного, АН-2 пропал в районе горы 10-92, передает «Lenta.ru».

  5 просмотров. Обсудить (0)

  З початку року податковою міліції ДПА у Закарпатській області припинено діяльність 68 фіктивних фірм (32 – в межах області, 36 – за межами області) та 6 конвертаційних центрів. Відшкодовано нанесених збитків внаслідок діяльності ФСПД на суму понад 880 тис. грн.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Станом на 25 серпня 2005 року підрозділами податкової міліції ДПА у Закарпатській області виявлено 92 злочини у сфері оподаткування. Зокрема, 23 із них — за статтею 212 Кримінального кодексу України (ухилення від сплати податків), у тому числі 21 — за ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Старший тренер ФК “Волинь”, права рука Віталія Кварцяного Петро Іванович Кушлик залишає луцьку команду, повідомляє сайт уболівальників зазначеного клубу.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  У суботу, 3 вересня, в 13 годин у селі Кам’яницька Гута Ужгородського району Закарпатської області під час проведення ремонту в приватному житловому будинку виявлено 4 гранати часів Великої Вітчизняної війни.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  „4 вересня, День підприємця — день захисту прав підприємців” — таку тему мало чергове засідання Ужгородського прес-клубу реформ, в ході якого з журналістами спілкувалися представники Держкомпідприємництва у Закарпатській області.

  1 просмотров. Обсудить (1)