ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Архив - Сен 6, 2005

  20 октября 2019 воскресенье

  На таку тему в другій половині серпня в Ужгороді відбувся круглий стіл за участі установ, служб закладів охорони здоров'я області та представників ромських громад щодо виконання національної Програми соціально-духовного відродження ромів України на період до 2006 року та обласної цільової програми "Ромське населення" на 2003-2006 роки у частині

  10 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогодні на Закарпаття з офіційним візитом прибув голова Державної митної служби України Володимир Скомаровський.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  У січні-липні 2005 року порівняно з відповідним періодом попереднього року номінальні доходи населення зросли на 44,2%. Наявні доходи, які можуть бути використані населенням на придбання товарів та послуг, збільшились на 43,7%, а реальні наявні, визначені з урахуванням цінового фактору, - на 25,8%.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Вирощувати овочі і фрукти наступного року буде вигідніше, ніж досі. Адже найближчим часом в Україні з'явиться аж чотири плодоовочеві комбінати, які суттєво збільшать попит заготівельників на городину і садовину. Одне із підприємств планують відкрити вже цього року в Криму. А ще три — наступного, на Закарпатті.

  15 просмотров. Обсудить (0)

  Управління освіти й науки спільно з Головним фінансовим управлінням Закарпатської облдержадміністрації узагальнили та подали Міністерству фінансів та Міністерству освіти і науки України інформацію з районів області про нарахування передбачених статтею 57 Закону України “ Про освіту” виплат педагогічним і науково-педагогічним працівникам області

  4 просмотров. Обсудить (0)

  28 серпня до Іршавській центральній районній лікарні звернулося п’ятеро дітей з села Імстичево Іршавського району з ознаками токсичного отруєння внаслідок вживання грибів.

  6 просмотров. Обсудить (0)

  Сильные дожди привели к наводнениям и оползням на побережье Черного моря в Грузии. Как передает «5 канал», среди наиболее пострадавших городов – столица Аджарии - Батуми. В некоторых районах города, вода затопила первые этажи домов. Люди спасались от стихии, оставляя свои дома. Жители Батуми призывали власть принять меры.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Украина и Польша подготовили общий план снижения зависимости от российских газа и нефти. Подписать соглашение планируется в конце сентября. В этот период ожидается визит президента Польши Александра Квасьневского в Киев. Ключевой проект соглашения - ускоренное строительство нефтепровода Броды-Плоцк-Гданьск.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  В этом году фермеры Закарпатской области получили уникальную возможность взять беспроцентный кредит для нужд производства. Таких условий удалось достичь благодаря взаимодействию областной ассоциации фермеров и землевладельцев Закарпатья, облгосадминистрации и регионального отделения "Проминвестбанка".

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Источники большинства минеральных вод, производимых в Украине, находятся в западных областях. Однако заключение о качестве напитка еще с советских времен дают в Одессе. Дважды в год предприниматели вынуждены везти свою продукцию в южный город на экспертизу, иначе заводы остановятся.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  За повідомленням однієї з кращих міських газет обласного центру Закарпаття "Ужгород", столиця гірського краю займає лідируюче положення в Україні в номінації “Великі міста (100-500 тисяч населення)”. Такий висновок зроблений у щорічному рейтингу міст і регіонів держави аналітичним центром “Інститут реформ”.

  3 просмотров. Обсудить (1)

  В Закарпатской области пограничникам заставы „Княгиня” Чопского отряда во время задержания группы нелегальных мигрантов, которая прорывалась в воскресенье утром в Словакию, пришлось применить оружие.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогодні о 15.00 в УНІАН відбудеться прес-конференція голів Миколаївської, Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської облдержадміністрацій на тему "В Україні не буде розколу: чотири помаранчеві губернатори проведуть перший неполітичний молодіжний форум".Як повідомили "UA-Reporter.com" у прес-службі Миколаївської ОДА, Віктор Балога, Роман Тк

  2 просмотров. Обсудить (2)

  До закарпатського міста Рахів, де проживають гуцули, минулих вихідних з'їхалось понад півтори тисячі учасників фольклорних колективів з Івано-Франківщини, Львівщини, Чехії та Румунії. Коломийки розбавили продажем бринзи, вишиванок, овечих ковдр, керамічних і дерев'яних виробів. 3 тонни сиру на рік варить Юрій Либавка.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Вселенная насчитывает шесть пространственных измерений. Такое положение обосновали в своей новой работе Джозеф Силк (Joseph Silk) его коллеги из Оксфорда (University of Oxford).

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Тетяна Решетар свого часу ощасливила філологічний факультет Ужгородського національного університету, побувавши в його студентах. А наразі секретарює в міській організації УСВА. Живе в Ужгороді. Крім усього, не втратила між вічно стурбованими колишніми армійцями ліпших своїх якостей — пише вірші.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Вони вимагатимуть відповіді на звинувачення, які висунув Зінченко. Секретар Ради Нацбезпеки та оборони вважає за необхідне порушити кримінальну справу, щоб розслідувати корупційні дії, в яких Зінченко звинуватив Порошенка. Про такий його намір повідомила прес-секретар агентству "Інтерфакс-Україна".

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Омелян Довганич — конкретний. Таким і потрібно бути, на мою думку, історику. Біобібліографічний покажчик про нього впорядкував такий же працелюб у фольклорі та літературознавстві Іван Хланта, і видав нещодавно у видавництві «Гражда». Наче епіграф приводяться під портретом героя видання його слова: «Я працюю і в суботу, і в неділю.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  У середу, 7 вересня, після виїзного засідання колегії Закарпатської облдержадміністрації у Великоберезнянському районі відбудеться традиційний футбольний матч між командами журналістів та влади.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Головне управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Закарпатської облдержадміністрації розпорядженням її голови визначено розпорядником бюджетних коштів у сумі майже 4,5 млн.грн., які направлять на будівництво та реконструкцію об’єктів житлово-комунального господарства та інших аварійних об’єктів комунальної власн

  3 просмотров. Обсудить (0)

  17 вересня у закарпатському місті Тячево буде відзначено професійне свято Дня працівника лісу. Витрати на організацію і проведення свята фінансуються Закарпатською обласною організацією Товариства лісівників України за рахунок спонсорів.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  В Ужгороді створено громадську колегію про голові Закарпатської облдержадміністрації. ЇЇ членами стали 40 осіб, котрі очолюють різні політичні та громадські організації, відомі люди краю.

  3 просмотров. Обсудить (0)