ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Архив - Сен 9, 2005

  17 октября 2019 четверг

  Yа Закарпатті розпочалася співпраця Хустської міської ради та фахівців інституту „Укрзахідпроектреставрація”, які найближчим часом повинні підготувати програму проектних рішень та кошторисних розрахунків щодо можливості реставрації руїн славетного Хустського замку.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Завтра в Ужгороді завершується міжнародний шаховий турнір, присвячений пам’яті визначного вірменського шахіста, дворазового чемпіона світу Тиграна Петросяна.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Цього року до Дня Незалежності України у закарпатському місті Хуст відбувся уже четвертий міжнародний зліт байкерів. До Хуста прибули 162 мотоциклісти з України, Росії, Молдови, Білорусії, Польщі, Угорщини, Словаччини, Чехії, Німеччини, повідомили “UA-Reporter.com” у прес-службі міської ради.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Вже четвертий рік поспіль Ужгороді діє благодійницький фонд для дітей-сиріт "Нова сім'я", яку очолює Валентина Червоноока. Тут виховується 180 дітей від двох до 23 років. Слід відмітити, що це єдиний будинок в країні, який займається дітьми-сиротами на волонтерській основі.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Вчора стався розлив ртуті з термометра жарової шафи в кабінеті лікаря однієї з шкіл обласного центру Закарпаття. Як повідомили “UA-Reporter.com” у Центрі громадських зв’язків управління МНС України в Закарпатській області, силами Закарпатського воєнізованого аварійно-рятувального загону було проведено демеркуризацію та зібрано 8 г ртуті.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  10-11 вересня 2005 р. на майдані Шептицького в м. Івано-Франківську проходитиме Перший фестиваль народно-прикладного мистецтва „Карпатський вернісаж”. Як повідомили “UA-Reporter.com” у прес-службі фестивалю, участь у ньому взяли як знані в Україні та за її межами майстри, так і ті, хто робить перші кроки в опануванні народного мистецтва.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Вчора на Закарпатті бійці Чопського і Мукачевського прикордонних загонів затримали в адміністративному порядку трьох громадян Палестини, двадцять трьох Молдови і двох вихідців з Чечні.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  По неперевіреній інформації в українському повітряному просторі злочинцями або терористами захоплено літак української авіакомпанії. "UA-Reporter.com" відомо тільки те, що цей літак прямував рейсом з Венеції...Окрім того, як стало відомо "UA-Reporter.com", в міжнародному аеропорту "Ужгород" оголошено тривогу.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Сегодня утром некоторые обменные пункты столицы установили курс: 5 гривен 20 копеек за один американский доллар.

  6 просмотров. Обсудить (0)

  Экс-госсекретарь Александр Зинченко предоставил СБУ и Генпрокуратуре доказательства коррупции в высшей власти. «Зинченко предоставил в Генпрокуратуру и СБУ пакет документов, которым перевел рассмотрение вопроса обвинения с политической плоскости в юридическо-правовую», - сообщила пресс-служба экс-госсекретаря.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Боротьба з корупцією і зловживанням владою є одним з пріоритетних напрямків Програми Президента України “Назустріч людям”.

  2 просмотров. Обсудить (1)

  The Struggle for Power

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Завтра, 9 вересня, о 17.00 в Ужгороді у залі Центру студентського дозвілля "Ювентус" відбудеться зустріч з кандидатом філологічних наук, літературним критиком Дмитром Стусом, сином політв’язня, поета Василя Стуса.Як повідомили "UA-Reporter.com" в Ужгородському прес-клубі реформ, у ході зустрічі відбудеться презентація книги Дмитра Стуса "Василь

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Політологи по-різному оцінюють кроки президента з кадрових змін. Одні вважають, що Ющенко правильно вчинив, коли звільнив Тимошенко і Порошенка. Інші визнають, що відставка Кабміну мала відбутися рано чи пізно. Втім, на їх думку, це не означає, що конфлікти Порошенка і Тимошенко припиняться.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Sept. 8 - Ukrainian President Viktor Yushchenko dismissed the cabinet amid accusations of graft and accepted the resignation of his head of national security eight months after he was swept into office on promises to end corruption in government.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Ukrainian President Viktor Yushchenko dismissed the cabinet amid accusations of graft and accepted the resignation of his head of national security eight months after he was swept into office on promises to end corruption in government.Yushchenko named Yuriy Yekhanurov, 57, the governor of the Dnipropetrovsk region, as acting premier to replace

  6 просмотров. Обсудить (0)

  Завдяки здійсненню податковими органами та органами місцевої влади і місцевого самоврядування заходів по налагодженню партнерських відносин з платниками податків щодо підвищення добровільної сплати податків та заходів щодо недопущення ухилення від оподаткування за січень - серпень 2005 року до Зведеного бюджету надійшло 479,7 млн. грн.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  В Закарпатской области 35-летний гражданин Украины пытался по поддельным документам перевезти через украинско-венгерскую границу вывезти за границу двух чужих детей, выдавая их за своих.Пограничники Чопского отряда задержали микроавтобус "Мерседес" в пункте пропуска "Тиса", в котором украинец следовал за границу с двумя сыновьями 1990 и 1993 г.р

  3 просмотров. Обсудить (0)