ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Архив - 2004 - Новость

  22 января 2020 среда

  декабря 31st

  Такі принципи у роботі сповідує колектив ВАТ ГТК “Інтурист-Закарпаття" на чолі з Олександром Доктором

  4 просмотров. Обсудить (0)

  У тижневику "Закарпатська правда" від 30.12, О.Ледида висвітлив тему "прихованого" конфлікту в регіональному осередку Партії Регіонів України. Клуб професійних журналістів Закарпаття теж торкається цієї "теми" - без претензій!

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Дорогі ужгородці!

  Прийміть найщиріші вітання з новорічними святами, зі світлим Різдвом Христовим!

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Вже третій на цьому тижні випадок затримання наркотичної речовини стався на ділянці Північного регіонального управління. Два дні тому винахідливі наркоділки приховали у багажному відділенні автобуса “Кишинів - Санкт-Петербург”, що рухався на виїзд, п’ять підозрілих упаковок з під соку вмістом по 1 літру.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Золотоносні руди Закарпаття. Про це золото багато говорилося, але ще більше придумано. Правди у всіх розповідях-легендах було стільки, скільки самого металу в природі — кілька грамів на тонну руди.

  11 просмотров. Обсудить (0)

  За традицією напередодні Нового року в Закарпатській облдержадміністрації оголошують імена кращих в галузі літератури та мистецтва. Не став винятком і цей рік. Обласні премії в галузі літератури та мистецтва в сьогодні в Ужгороді лауреатам вручав голова ОДА Іван Різак.

  9 просмотров. Обсудить (0)

  На Закарпатті злочинність серед неповнолітніх зменшилась на 3,5%, повідомила начальник обласної служби у справах неповнолітніх Світлана Якімеліна. Загалом по Україні показник підліткової злочинності становив 29 злочинів на 10 тис. населення, а на Закарпатті — тільки 19.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  В обласному центрі Закарпаття відбулося виїзне засідання Ужгородського прес-клубу реформ спільно із органом господарського розвитку Спеціальної економічної зони „Закарпаття”.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Чим ближче новорічні свята тим частіше автотуристи намагаються перевезти через кордон значні суми валюти через кордон. Лише за добу, що минула у 14 випадках на ділянках Донецького, Харківського, Сумського, Чернігівського, Луцького, Львівського, Мостиського та Ізмаїльського прикордонних загонів затримано валюти на суму близько 70 тисяч гривень.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Объемы выпуска и реализации продукции корпорации «Ватра» составили в этом году 50 миллионов гривень.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогодні в Україні зареєстровано близько 420-ти національно-культурних товариств, з яких 33 є всеукраїнськими.Так, в Автономній Республіці Крим офіційно функціонує 29 товариств, у Вінницькій області - 10, у Волинській області - 12, в Дніпропетровській - 9, в Донецькій - 19, в Житомирській - 18, в Закарпатській - 27, в Запорізькій - 12, в Івано-Ф

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогодні біля 9-ї години ранку в обласному центрі Закарпаття молода жінка віком близько 30 років заподіяла собі смерть, кинувшись із даху 5-поверхового будинку.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  BAGHDAD (AFP) - More than a dozen Iraqis were killed in attacks across the country as plans were unveiled to deploy 100,000 Iraqi forces to stave off a bloodbath on election day exactly a month from now.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Голова ДПА у Закарпатській області Андрій Скіб'як привітав податківців та платників податків з Новим роком, повідомляє прес-служба ДПА у Закарпатській області.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  В четверг, 30 декабря в Ужгороде были задержаны 11 граждан Пакистана и Бангладеш, планировавших незаконно пересечь украинско-словацкую границу.

  Задержание осуществили представители МВД Украины и пограничного ведомства на участке Чопского отряда.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Центризбирком Украины отказался признать невозможным установление результатов переголосования второго тура выборов Президента в 225 избирательных округах по жалобе кандидата в Президенты Виктора ЯнуковичаТакое решение Центральная избирательная комиссия приняла на своем заседании в четверг, 30 декабря.


  4 просмотров. Обсудить (0)

  "Миротворческая" миссия, с которой побывала сегодня в Донбассе член команды Виктора Ющенко Юлия Тимошенко, закончилась провалом.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  В случае отказа Центральной избирательной комиссии признать недействительными выборы во всех 225 округах, команда кандидата в президенты Виктора Януковича намерена обращаться с жалобой в Верховный Суд Украины. Об этом в интервью журналистам в четверг заявил руководитель штаба Януковича Тарас Чорновил, сообщает корреспондент «proUA».

  4 просмотров. Обсудить (0)

  З нагоди Нового року та Різдва Христового було влаштовано веселе шоу

  3 просмотров. Обсудить (0)

  декабря 30th

  Дорогі закарпатці!Добігає завершення рік 2004-й. Відходить у минуле ще одна віха нашого життя, котра хоч не без труднощів та проблем, але все ж таки позначилась цілою низкою позитивних зрушень у розвитку нашого рідного Закарпатського краю і України загалом.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Таке завдання поставив у четвер голова облдержадміністрації Іван Різак, приймаючи звіт директора аеропорту Олега Чеборака.За словами Олега Чеборака, 2004 рік для ужгородського летовища був вдалим: збільшився пасажиропотік, кількість рейсів. Якщо минулого року останніх було 610, то зараз – 940.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Усі передбачені кошти надійшли в область з Держбюджету, і за сьогодні-завтра завершиться їх виплатаУ цьому в четвер запевнив керівника краю начальник управління праці та соціального захисту населення Юрій Фущич.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  У середу ці питання аналізували на селекторній нараді з головами райдержадміністрацій та міськвиконкомів.Згідно зі статзвітністю заборгованість із зарплати в економіці області на 1 грудня становила 416 тисяч гривень і порівняно з 1 листопада скоротилася на 91 тисячу.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Впродовж 2004 року, який обласною владою було оголошено Роком газифікації населених пунктів краю, природний газ надійшов у 53 закарпатські села.Про це у четвер повідомила заступник голови ОДА Лариса Ричик, звітуючи Івану Різаку про виконання річної Програми будівництва газових мереж населених пунктів області.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  На Закарпатті затримано чергову партію нелегалівПро те, що під Новий Рік збуваються всі бажання знають навіть пакистанці та бангладешці. На разі про це свідчить той факт, що саме 30 грудня 2004 року у місті “Ужгород”, готуючись до порушення кордону, переховувалися 11 громадян Пакистану та Бангладеш.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  З настанням холодів на Закарпатті значно частішають пожежі, і, як не прикро, частина з них має фатальні наслідки. Невблаганна, а в даному випадку „чорна”, статистика переконливо свідчить, що зі знаннями правил пожежної безпеки в нас таки не все гаразд.

  6 просмотров. Обсудить (0)

  Фонд госимущества (ФГИ) Украины 29 декабря выставил на торги Украинской фондовой биржи (УФБ) 25% акций ОАО "Ужгородский турбогаз". Как сообщили в пресс-службе Фонда, торги состоятся 1 февраля.

  6 просмотров. Обсудить (0)

  Такое предположение делает британская Daily Telegraph. Как пишет газета, на этот вывод наталкивает единственное пока официальное заявление российской стороны (имеется в виду заявление представителя МИДа Александра Яковенко) на фоне молчания Кремля.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Страницы