ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Від сьогодні за шкільний обід батьки дітей закарпатського Мукачева викладатимуть гроші з власної кишені

  16 июля 2024 вторник
  107 переглядів

  Підприємці закарпатського Мукачевого офіційно відмовилися брати участь у тендерах на приготування й постачання їжі до навчальних закладів міста. Своє рішення підприємці пояснюють простими розрахунками: коштів витрачених на тендери вистачить аби годувати дітей півроку.

  Уже з понеділка за цей гарячий і поки безкоштовний суп, батьки малюків змушені будуть платити самі. Хай півтори-дві гривні, та не кожна родина їх знайде. Щоб цього не сталося, приватний підприємець Сільва Зозуля, тільки за участь у тендері має знайти аж 30 тисяч гривень!

  Сільва Зозуля, приватний підприємець говорить, що на рік їй на школу для харчування дітей виділяють 67 тисяч, а 30 тисяч вона має заплатити за участь у тендері.

  Торік ця сума не перевищувала півтори тисячі, кажуть підприємці. Грошей, яких вимагають за участь у тендері, вистачить аби півроку годувати дітей. Ціни підвищувати не можна, вони не повинні перевищувати гуртових, сказано в законі. Виходить, дитячі їдальні з безкоштовним харчуванням змушені виживати на ринку в таких же умовах, як і ресторани, де кава подекуди коштує більше ніж обід цілого класу.

  Сільва Зозуля: "Нас рівняють до ресторанів, не звільняюють від жодних платежів, ми так само платимо енергію, воду і всі послуги, пенсійний."

  Не брати участі в торгах вирішили усі підприємці Мукачевого. Влада в розпачі: якщо торги не проведуть, діти залишаться без гарячих обідів, а за порушення законодовства відповідатиме мерія.

  Михайло Лабош, заступник міського голови: "Закон про охорону дитинства ми зобов'язані і кошти в бюджеті на це є! Але без торгів казначейство не дасть."

  Підприємці сподіваються і далі працювати в школах. Пектимуть булочки і варитимуть борщі. Але вже за гроші батьків, повідомляє "1+1".

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору

  Комментарии

  Аватар пользователя Гость

  Комментарий: 

  Що, знову ручні бізнесмени керовані крілем, петьовкою вионують спецзаказ балоги ? Для балоги чи гірше для України, тим краще для його клану.

  Аватар пользователя Гость

  Комментарий: 

  А чи правда, що тендерною палатою в Києві запраляє сімейний клан: свати, брати, дяді, тьоті й так далі.