ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

15 жовтня в усіх закарпатських будинках буде тепло

  26 января 2021 вторник

  До опалювального сезону уже готові майже всі житлові будинки. Відремонтовано 103 покрівлі із 105 запланованих, 87 відсотків систем центрального опалення, практично всі котельні комунальної теплоенергетики.

  Проведено капітальні ремонти 10 кілометрів водопровідних та чотирьох з половиною кілометра каналізаційних мереж. Це більше, ніж планувалося. У повному обсязі забезпечено підготовку житла у десяти адміністративно-територіальних одиницях, усі покрівлі відремонтовані в Чопі, системи центрального опалення будинків - у Виноградівському, Міжгірському, Свалявському, Рахівському та Іршавському районах. На капітальний ремонт житлового фонду спрямовано 2 мільйони 715 тисяч гривень, що становить 75 відсотків від передбаченого обсягу річного фінансування в місцевих бюджетах.

  Серед проблемних залишається питання з ремонтом житлових будинків в Ужгороді та Хусті. В цих містах не готові до початку опалювального сезону відповідно сімнадцять та шість будинків.

  Практично готові до зими бюджетні установи. Їх забезпечено дровами, вугіллям, проведені відповідні ремонтні роботи. Наразі розпо-чата робота по заповненню теплових мереж водою для проведення пробних запусків тепла та регулювання систем.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору