ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

27 вересня стартує нова промо-кампанія "Відпочивайте на Закарпатті"

  11 декабря 2023 понедельник
  Аватар пользователя Гость
  Неопределенный

  2508.jpgТуристично-інформаційний центр Закарпаття розпочинає розробку концепції інформаційної промоційної кампанії спрямовану на популяризацію об’єктів індустрії туризму за межами області.
  27 вересня, в міжнародний день туризму в Ужгороді буде проведено робочу нараду організаційного комітету, та проведено обговорення з представниками туристичного бізнесу Закарпаття ідеї створення інформаційного промоційного проекту, розроблено бачення, пріоритети, етапи та задачі стратегії.

  Кінцевою метою, організатори вбачають створення незалежного, некомерційного Проекту, що здійснюватиме консолідацію та координацію дій усіх учасників туристичного ринку Закарпаття, у співпраці та партнерстві з державними структурами та громадськими організаціями, діяльність яких спрямована на реалізацію комплексної програми розвитку закарпатського туризму.

  На сьогоднішній день, інформаційний простір Закарпаття вже складається з багатьох інформаційних ресурсів, що в тій чи іншій мірі популяризують окремі туристичні зони та об’єкти.

  За словами ініціатора Проекту та керівника Туристично інформаційного центру Закарпаття Олександра Коваля, на сьогодні можна чітко побачити та сформулювати основні фактори, що стримують розвиток в’їзного та внутрішнього туризму на Закарпатті.
  По перше, це низький рівень зацікавленості в розвитку внутрішнього туризму з боку тур фірм;
  По друге, Закарпаття втрачає образ гостинного краю в Україні, через надзвичайно низький рівень сервісу та обслуговування.
  По третє, високі ціни на послуги при недостатньо розвиненій туристичній інфраструктурі, невідповідність співвідношення "ціна / якість" у готелях та інших засобах розміщення;
  По четверте, недостатня державна некомерційна реклама туристичних можливостей області, що пов’язано з низьким рівнем бюджетного фінансування;
  По п’яте, невисока якість обслуговування у всіх секторах туристської індустрії через низький рівень підготовки кадрів та загалом відсутність системи підвищення та перепідготовки кадрів в сфері туризму.