ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

8 жовтня на Ужгород очікує Всеукраїнський фестиваль графіті

  29 ноября 2020 воскресенье

  Уперше мешканці обласного центру Закарпаття зможуть побачити відомих художників, які малюють на стінах, з Києва, Львова, Донецька, Одеси, Тернополя і, ясна річ, Закарпаття. Графіті давно вже стало невід’ємним елементом сучасної молодіжної культури. Але для більшості обивателів воно до сьогодні є чимось нелегальним чи негативним, принаймні -- незрозумілим.

  Хоча стріт-арт (вуличне мистецтво) нічим не гірший за інші види сучасного мистецтва, він має свою естетику та ідеологію.

  8 жовтня, у суботу, Ужгородський Палац дітей та юнацтва підставить свої стіни представникам цього таємничого напряму. Фестиваль пройде під знаком річниці Помаранчевої революції, тому не дивно, що називатиметься “Моя революція”, а гаслом українських графітчиків стануть слова “Твори революцію в собі!”.

  Ужгород ще не бачив такого масштабного фестивалю графіті. Цікаво, що окрім малювання, запланована і зустріч із редактором єдиного в Україні спеціалізованого журналу графіті “400 мл” (місткість аерозольного балончика фарб, яким малюють графітчики). Так що всі бажаючі зможуть подискутувати про український шлях розвитку вуличного мистецтва. Підтримати своїх колег прийдуть і представники інших молодіжних субкультур, зокрема, тріалісти – велосипедні акробати.  Олександр ГАВРОШ, Ужгород.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору