ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

"Афганці" зробили Політичну заяву щодо антиконституційного втручання влади у діяльність громадського об’єднання

  25 ноября 2020 среда

  До редакції "UA-Reporter.com" надійшов текст Політичної заяви Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) щодо антиконституційного втручання влади у діяльність громадського об’єднання, яку публікуємо без скорочень: Відношення влади до вирішення наболілих проблем ветеранів взагалі та учасників бойових дій в інших країнах зокрема, спонукало Українську Спілку ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) до розгортання всеукраїнської акції “Разом ми — сила”. Після проведення перших протестних заходів вона вимушено продовжена, оскільки владними структурами в основному ігноруються вимоги, представлені учасниками бойових дій, інвалідами війни, сім’ями загиблих. Відверто цинічними виглядають спроби Уряду перевести соціальний діалог з учасниками Акції у площину безпредметних обіцянь, демагогічних затягувань та нахабних перекручувань. Це з його подачі окремі засоби масової інформації в останній час заговорили словами : “Ющенко вас туди не посилав”, “їздили тільки за орденами і славою”, “за компенсаціями і здоров’ям звертайтесь до Москви”. Не думаючи, між іншим, що такими словами, у стилі і дусі геббельсовської пропаганди, забирається останнє здоров’я у тих матерів, сини яких полягли на гарячих дорогах війни. Формується впевненість, що такі ж слова незабаром прозвучать і на адресу тих громадян України, які зараз воюють у 18 країнах світу за наказом нинішньої “старої-нової” влади.

  Вимушені заявити, що в країні розгорнуто масштабну антиконституційну акцію, спрямовану на дискредитацію та знищення нашої громадської організації. Масово відсторонюються від роботи в органах державної влади та місцевого самоврядування активісти Спілки. Значно посилився тиск на її місцеві осередки. Як приклад, спроба розвалу Закарпатської обласної організації УСВА силами чиновного люду та особисто головою облдержадміністрації В. Балогою. Для цього включено не тільки адміністративний, але й має—медійний та фінансовий ресурси. Як у гірші часи середньовікової інквізиції ведеться персональна “обробка” тих, хто запобігає спробам місцевої влади підміняти соціальний захист риторикою та популізмом.

  Складається враження, що нинішній владний режим свідомо політизує діяльність нашої Спілки, одного з найавторитетніших громадських об’єднань в Україні. В деякій мірі пов’язуємо це з останніми рішеннями щодо стратегічного партнерства з Соціалістичною партією України, поведінка якої також багато в чому не влаштовує мешканців трьох основних споруд на печерських пагорбах Києва. Але основну причину розгорнутої кампанії тиску вбачаємо у діях організації, яка не мовчить.

  А тому заявляємо, що Спілка обпалених війною людей вимушена політизувати свої дії, посилити всеукраїнську протестну акцію, виносячи її заходи і на місцевий рівень. Залишаючи при цьому за собою право на більш жорстку, конфліктну поведінку та попереджуючи, що не віддасть своїх побратимів на поталу черговим центральним вождям та місцевим князькам від влади.

  Бо разом ми — сила !  Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), 11 липня 2005 року


  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору