ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

"Алкоголіка" з Ужгорода викрили аж у Хмельницьку

  02 декабря 2020 среда

  Міжрегіональну злочинну групу, яка організувала діяльність підпільного цеху з виготовлення та реалізації фальсифікованого вина, викрили працівники податкової міліції Хмельницького.Організував тіньовий алкогольний бізнес мешканець Закарпаття. Працівники податкової міліції за постановою суду провели огляд підвального та гаражного приміщень, де власне й розміщувалась підпільна ґуральня, і вилучили майже дві тонни фальсифікованого вина. Фальсифікат розливався у пластикові пляшки ємністю від одного до п'яти літрів.

  Втім, податкових оперативників найбільше вразила страшенна антисанітарія, в умовах якої функціонувала винокурня. Зрештою, це і підтвердив висновок експертного дослідження, в якому було зазначено, що для розливу вина кустарного виробництва використовувались брудні пляшки, а також вино виготовлялось з недоброякісної сировини та було непридатне для вживання, а значить становило небезпеку для здоров'я людини.

  Оперативниками були встановлені та опитані громадяни, які закуповували фальсифіковану продукцію на центральному ринку.

  За фактом виготовлення, реалізації та зберігання фальсифікованих винних напоїв порушено кримінальну справу.  Державна податкова адміністрація України

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору
  Похожие новости