ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

АСК "Гарант-АВТО" — друга в Україні. Попереду лишень "Оранта"

  28 ноября 2020 суббота

  Страхова компанія «Гарант-АВТО» за підсумками минулого року вийшла на другу позицію в Україні. Її заробіток становить 240 млн грн. На першій – «Оранта» з прибутком у 500 млн грн, повідомив учора під час традиційної щорічної (вже шостої!)прес-конференції в Ужгороді віце-президент АСК «Гарант-АВТО» Сергій Бурбель.За словами С.Бурбеля, це непоганий результат, зважаючи, що в «Оранті» працює 12 тисяч осіб, а в «Гарант-АВТО» – усього 600. Сергій Бурбель також повідомив, що СК «Гарант-АВТО» склала іспит міжнародній рейтинговій компанії «Мудіс» і підтвердила свій рейтинг фінансової стабільності В3. »Гарант-АВТО» стала першою страховою компанією України і третьою серед усього загалу страхових організацій на території СНД, що отримали рейтинг у агентстві світового рівня. Крім престижу, це і доступ до закордонних ринків», – зазначив він.

  Загалом страховий ринок України торік заробив 2 млрд грн. На відшкодування пішло 40% – менше мільярда. Збитковість страхового бізнесу в Україні становить 23-26%. Загальна сума відшкодувань державі сягнула торік понад 10 млн грн.

  Як зазначив Сергій Бурбель, щодо страхування цивільної відповідальності, то сума відшкодувань по цьому виду страхування становить 40,7%. У цивілізованих державах – 92-93%.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору