ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Бренди Помаранчевої революції, зареєстровані на сина Ющенка, коштують близько 100 млн. дол.

  03 декабря 2020 четверг

  Символіка Помаранчевої революції, зареєстрована на сина Президента України Віктора ЮЩЕНКА Андрія, має високу ринкову вартість.
  Про це пише газета „Комерсант-Україна” з посиланням на опитаних експертів. (Учора перший заступник голови ДПАУ Микола КАТЕРИНЧУК нагадав, що саме на А.ЮЩЕНКА зареєстровані бренди Помаранчевої революції – УНІАН). „Бренди останньої виборчої кампанії Віктора ЮЩЕНКА коштують дуже дорого – близько ста мільйонів доларів. Оцінка заснована на інвестиціях, вкладених в їх упізнавання і розкручування під час передвиборної кампанії. З іншого боку – це високі очікувані зворотні інвестиції, які дають доступ владі до економічних ресурсів", - вважає співзасновник рекламного холдингу Euro RSCG & Partners Юрій КОГУТЯК.

  При цьому видання нагадує, що поки що символи Помаранчевої революції не використовуються як торгові марки.

  Газета також наводить слова М.КАТЕРИНЧУКА про те, чому було ухвалене рішення про реєстрацію символіки блоку В.ЮЩЕНКА під час виборів 2004 року: "У момент проведення виборчої кампанії наша символіка повинна мала бути юридично захищеною від використання іншими. Це було необхідно, щоб не випускалася продукція аналогічного вигляду, але з протилежним значенням. Чому символіку зареєстрували на мене? Тому що було ухвалене таке рішення у (виборчому) штабі (ЮЩЕНКА), адже я очолював у ньому юридичний блок", - сказав М.КАТЕРИНЧУК, наводячи хронологію подій.

  Проте він не пояснив, чому було ухвалене рішення про перереєстрацію символіки на сина В.ЮЩЕНКА Андрія. З приводу того, яким чином А.ЮЩЕНКО став власником брендів Помаранчевої революції, М.КАТЕРИНЧУК сказав: "Я йому особисто їх передав. Це було після перемоги в третьому турі. Передача прав відбулася за участі нотаріусів, і на сьогодні вони всі належать саме Андрію ЮЩЕНКУ. Це все бренди, які ви бачили під час виборчої кампанії – це і "Так!", і підкова тощо", - уточнив М.КАТЕРИНЧУК.

  Він не зміг точно оцінити вартість брендів, але, за його словами, вона достатньо висока.

  "У той час багато хто дивився на мене криво, і говорив, що КАТЕРИНЧУК, мовляв, вже став багатою людиною", - сказав нинішній перший заступник голови ДПАУ.  "Експрес"

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору