ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Бюджетні видатки на медикаменти в Закарпатті збільшилися у 2003 році на 49 %

  01 декабря 2020 вторник

  В облдержадміністрації аналізували ситуацію на ринку ліків області. Серед основних питань – доступність цін на лікарські засоби та медичні препарати для простих людей, бюджетне фінансування на медикаментозне забезпечення.

  Бюджетні видатки на медикаменти збільшилися у 2003 році на 49 відсотків і складають майже 17 мільйонів гривень проти 11 мільйонів в минулому році. З розрахунку на одного мешканця це складає 13,2 гривні проти 8,9 в минулому році. Із загальних видатків на медикаментозне забезпечення 7 мільйонів гривень, або 43 відсотки, припадають на обласний бюджет. Управління охорони здоров’я здійснює постійний моніторинг цін на ліки. Це дало певні результати. В середньому знижені ціни на медикаменти від 3 до 10 відсотків, що дало можливість лікувальним закладам збільшити як асортимент так і кількість придбаних медикаментів.

  Проте, як зазначив на нараді голова облдержадміністрації Іван Різак, це ще не той результат , котрий очікується. У комерційних аптеках ціни на найнеобхідніші ліки залишаються високими.

  Губернатор гостро критикував керівництво обласного виробничого об’єднання “Фармація” за пасивну поведінку на ринку ліків. Активнішою має бути позиція управління у справах захисту прав споживачів. Іван Різак підкреслив присутнім – Указ Президента України щодо покращення забезпечення населення ліками має виконуватися неухильно.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору