ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Членів НДП масово звільняють з роботи

  10 августа 2020 понедельник
  Аватар пользователя uzhgorod

  Лідер Народної демократичної партії, уповноважений представник парламентської фракції НДП і групи Республіка Валерій Пустовойтенко стурбований тим, що після проведення президентських виборів 2004 року членів НДП почали масово звільняти з їхніх місць роботи. Про це Пустовойтенко заявив у п’ятницю під час прес-конференції, повідомляє кореспондент «proUA».

  Зокрема, Пустовойтенко відзначив, що на сьогодні йде «знищення і звільнення членів НДП на всіх рівнях починаючи від села і вище». При цьому Пустовойтенко наголосив, що стосується членів НДП, які займали міністерські посади, а також посади голів облдержадміністрацій, то за цим приводом в нього «немає питань». Однак, Пустовойтенко наголосив, що на сьогоднішній день, «примушують звільнятися навіть рядових державних службовців». «Я вважаю, що це не вірна позиція, оскільки це торкається життя дуже багатьох людей і їхніх родин», – сказав лідер НДП.

  Пустовойтенко вважає, що масове звільнення членів НДП означає, що «цих людей переслідують за їхні політичні погляди». Він сказав, що «справа дійшла до того, що багатьох членів НДП змушують писати заяви про звільнення з роботи за власним бажанням».

  Пустовойтенко вважає, що це питання має «вирішуватися по-розумному і повинне бути збереження тих кадрів, що є в нашій державі». Лідер НДП також сказав, що з моральної точки зору, члени Народної демократичної партії дійсно не можуть займати які-небудь керівні посади в міністерствах і виконавчих органах влади на регіональному рівні. Водночас він відзначив, що партія НДП готова до плідного співробітництва з новим Кабінетом Міністрів України і Президентом. Він сказав, що в зв’язку з цим, від імені НДП було направлено лист до прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко, в якому пропонується бачення НДП кадрової політики на місцевому рівні.  КУПОЛ

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору