ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ!

  23 сентября 2023 суббота
  Аватар пользователя Гость
  Неопределенный

  Повідомляємо, що наказом Державної митної служби №701 від 28.07.09 внесено доповнення до Узагальнюючого податкового роз’яснення щодо застосування положень статті 18 Закону України «Про режим іноземного інвестування».

  Зокрема, в частині абзацу 11 даного документу зазначається: «При цьому, обов’язок із сплати ввізного мита не виникає у випадку відчуження іноземним інвестором належних йому корпоративних прав іншому нерезиденту в разі набуття ним статусу іноземного інвестора».
  Таким чином, якщо таке відчуження відбулось протягом трьох років з часу зарахування іноземної інвестиції на баланс підприємства з іноземними інвестиціями, у тому числі у зв'язку з припиненням діяльності цього підприємства (крім вивезення іноземної інвестиції за кордон), то підприємство повинно сплатити ввізне мито, яке обчислюється, виходячи з митної вартості ввезеного майна, перерахованої у валюту України за офіційним курсом, визначеним Національним банком України на день здійснення відчуження.
  Якщо до закінчення трирічного терміну з моменту зарахування майна як іноземної інвестиції на баланс підприємства відбулося збільшення статного фонду такого підприємства, в якому частка іноземних інвестицій становитиме менше 10 відсотків, то таке підприємство втрачає статус підприємства з іноземними інвестиціями.
  Разом з цим, об'єктом, на який поширюється звільнення від сплати мита відповідно до статті 18 згаданого Закону, є майно, що ввозиться як іноземна інвестиція.
  Враховуючи зазначене, оскільки в такому випадку відчуження іноземної інвестиції не відбувається, то й відсутні підстави для сплати ввізного мита відповідно до статті 18 Закону України "Про режим іноземного інвестування".
  Прес-центр Ужгородської митниці