ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

ДПА в Закарпатській області закликає не вірити "фальшивому" інспектору Степану Кіндрату

  30 ноября 2020 понедельник

  Як повідомили “UA-Reporter.com” у Державні податковій адміністрації в Закарпатській області, колишній державний податковий інспектор відділу перевірки відшкодування ПДВ та оперативного контролю управління контрольно-перевірочної роботи Ужгородської міжрайонної державної податкової інспекції Кіндрат Степан Степанович наказом №77-о від 26.08.2005 року звільнений з органів державної податкової служби. Однак службове посвідчення серія УЗК № 167832, видане йому 31.05.2005 року, до кадрового підрозділу МДПІ Степан Кіндрат не здав.ДПА в Закарпатській області застерігає про можливе використання Степаном Кіндратом службового посвідчення в особистих цілях. У випадку його представлення себе працівником податкової служби, податківці просять інформувати їх за телефоном довіри (03122) 3-52-70 або 61-51-67.


  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору

  Комментарии

  Аватар пользователя Гость

  Я сумніваюсь, що така чесна і відверта людина як Степан, буде козиряти посвідченням, його три освіти на дозволять йому пвісити собі кримінал!

  Аватар пользователя Гость

  А чому податківці не розповіли, за що звільнили Кіндрата? Вони ж його прибрали, бо він хотів чесно розібратися в поверненні ПДВ одній фірмі, яку прикривали податківці Кріля.