Екзамен Ужгородом "Чорноморець" на пройшов

20 апреля 2024 суббота
    52 переглядів

Після сенсаційної виїзної перемоги в Дніпропетровську в суботу на своєму полі в Ужгороді ОСК „Закарпатя” “поклало на лопатки” чергового претендента на “бронзу” — одеський “Чорноморець” — 2:1. Усі голи в цьому матчі були проведені в заключні десять хвилин гри. На 80-й хвилині Василь Кобин, скориставшись пасом Сергія Шевцова, пробив у дальній від Віталія Руденка кут воріт. Через десять хвилин уже сам Шевцов замкнув прострільну передачу Кобина. І лише на другій компенсованій арбітром хвилині досвідчений Валентин Полтавець проштовхнув м’яч повз Тараса Луценка.

Після 28 туру ОСК „Закарпаття” займає 13-ту сходинку в турнірній таблиці чемпіонату України з футболу у вищій лізі, набравши 28 очок. На „п’ята” ужгородцям наступає полтавська „Ворскла” з 27 очками.

Наступний матч ОСК „Закарпаття” зіграє на чужому полі — 12 червня ужгородський клуб поїде до столиці України на зустріч із київським „Динамо”.