ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Фани ужгородського ФК "Закарпаття" звернулися з Відкритим листом до керівництва клубу

  03 декабря 2020 четверг

  Ми, вболівальники клубу, з жахом спостерігаємо за останніми подіями, що відбуваються в клубі. Останнє місце в таблиці національного чемпіонату, відставка головного тренера, незадовільна гра команди.

  Настав час визнати факт, що ОСК „Закарпаття” знаходиться на грані повного краху. Така ситуація жодним чином не влаштовує нас як вболівальників. Виходячи з вищесказаного ми пропонуємо Вам до 10 вересня 2005 року надати для публічного обговорення у письмовому вигляді план виходу клубу з кризи. План повинен містити джерела фінансування і їх призначення. Окремо, звертаємо увагу на діяльність контрольно-ревізійної служби ОСК „Закарпаття”. У термін до 10 вересня 2005 року провести аудит і надати фінансовий звіт діяльності ОСК „Закарпаття” за 2004-2005 рр.

  Для відкритої дискусії стосовно майбутнього команди пропонуємо провести круглий стіл за участю керівництва і власників клубу, а також ЗМІ. Сподіваємося на конструктивний підхід у вирішенні даної проблеми. У випадку ігнорування наших пропозицій залишаємо за собою право на проведення акцій протесту та інших заходів спрямованих на привернення уваги до справ в клубі.  Вболівальники клубу "Закарпаття"

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору