ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Футбольне Євро-2012 не омине і Закарпаття

  03 июля 2020 пятница
  Аватар пользователя uzhgorod

  Голова Закарпатської облдержадміністрації Олег Гаваші своїм розпорядженням затвердив регіональну Програму підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

  Програма розрахована на п’ять років, протягом яких мають бути створені умови для належної підготовки до прийому гостей чемпіонату. Зокрема, слід привести у відповідність пункти перетину державного кордону, об’єкти туристично-рекреаційної сфери, дорожнього сервісу та супутньої інфраструктури. Передбачається підготовка, перепідготовка і підвищення кваліфікації кадрів для всіх видів діяльності в туристичний індустрії, здійснення рекламно-інформаційної діяльності тощо.

  Виконання Програми забезпечить створення сучасних об’єктів туристично-рекреаційної сфери, дорожнього сервісу та супутньої інфраструктури на рівні європейських стандартів, позитивно вплине на розвиток підприємництва в різних галузях економіки та сфері послуг, залучення інвестицій та збільшення кількості робочих місць, повідомили в управлінні інформації та зв’язків із громадськістю Закарпатської ОДА.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору

  Комментарии

  Аватар пользователя Гость

  Програма. Що тiльки ворюги не придумають щоб знову вкрасти трохи державних (наших) грошенят.

  Похожие новости