ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Голова закарпатської ОДА Іван Різак очолить групу, що має зробити висновки щодо доцільності існування в області екологічно небезпечних об'єктів

  01 декабря 2020 вторник

  Нині на Закарпатті, найбільш екологічно чистому регіоні України, працюють п'ять підприємств хімічної промисловості, серед яких база перевантаження хімпродуктів „Петро Карбо Хем Мукачеве”. Цей інвестиційний проект німецької фірми „РСС”, попри категоричні протести місцевих жителів, почав діяти півтора роки тому й за цей час не приніс жодних прибутків. Тоді як через значні викиди шкідливих продуктів в атмосферу, прийнаймі один раз база вимушено призупиняла діяльність.

  Цього року на території області було кілька подібних випадків, через що забруднювалися землі та ріки. Попри це, на охорону довкілля навіть успішні хімпідприємства виділяють не більше тисячі гривень на рік. На думку губернатора Івана Різака, це триватиме допоки не будуть понижені допустимі санітарні обсяги шкідливих викидів. Нині чинні норми дозволяють безкарно забруднювати середовище десятками тонн небезпечних відходів. Іван Різак запевнив, що незабаром цю проблему обговорюватимуть на рівні кабінету міністрів, а по закінченні перевірок екологічно небезпечних підприємств на Закарпатті стане менше.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору