ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Гриценко дав хабарникам один день

  01 декабря 2020 вторник

  Міністр оборони України Анатолій Гриценко запевнив, що ні він, ні його заступники не братимуть хабарів. Про це повідомили в управлінні прес-служби Міноборони.За словами Гриценка, він готовий вислухати будь-які скарги, які можуть прозвучати на адресу чиновників військового відомства, і в разі, якщо будуть підтверджені факти або спокушання хабаром, або спроби отримати хабар, – протягом дня відносно цього посадовця буде ухвалено кадрове рішення і документи передано в правоохоронні органи.

  Голова вітчизняного військового відомства також висловив прохання, щоб представники бізнес-кіл не спокушали чиновників, а працювали абсолютно прозоро і ефективно.

  Загалом Гриценко під час “круглого столу” висловив базові принципи, на яких військове відомство будуватиме свою співпрацю з бізнесом. Це зокрема відповідність чинному законодавству, надійність, висока якість послуг, що надаються, відсутність будь-яких схем, пов’язаних з хабарництвом і корупційною діяльністю, розрахунок на довготривалу співпрацю.  Форум

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору