ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Громадянський обов'язок - понад усе...

  01 декабря 2020 вторник

  Проблема дисциплінованості депутатів усіх рівнів в Україні існує, і Ужгородська міська рада - також не виняток.Ті, кого ми раз на чотири роки наділяємо повноваженнями представляти інтереси громади у законодавчих органах влади, дуже добре пам'ятають та використовують свої повноваження, але часто-густо забувають про свої обов'язки.

  По великому рахунку, кожен пропуск сесії - неучасть у вирішені важливих питань життєдіяльності міста, проблем своїх виборців, - неповага до тих, завдячуючи кому депутати отримали свої мандати - до нас, жителів Ужгорода.

  Для того, щоб кожен з Вас міг належно оцінити свого представника у міській раді, наводимо інформацію щодо відвідування сесії протягом 2004 року депутатами 4-го скликання. Всього відбулося 15 засідань, а ми наводимо інформацію про кількість пропущених сесій.

  Чучка П.П.-10(!!!), Чижмарь Ю.В.-9, Панасенко В.В.-7, Солонтай О.Г.-6, Зілгалова М.М, Мешко П.О., Ванджурак І.В.-по 5. Двоє депутатів пропустило по 4 засідання, п'ятеро-по 3, шестеро-по 2, одинадцятеро-по 1, дев'ять депутатів - Ільницький М.І., Левко В.Ю., Жоффчак З.З., Ващук С.Г., Зозулинець М.В., Петрішка Н.Г., Трачук П.А., Мойсюк М.І., Нападій Є.Р. - жодного.

  Висновки, гадаємо, кожен зробить сам. Нагадаємо тільки, що згідно чинного законодавства, депутат, який пропустив більше половини пленарних засідань, може бути відкликаний виборцями.

  Молодіжний рух "Наш Ужгород" і надалі вестиме громадський контроль за діяльністю влади у нашому рідному місті, доводячи до Вас правдиву інформацію про діяльність нечистих на руку і совість міських чиновників та народних обранців.  Прес-центр Молодіжного руху "Наш Ужгород"

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору