ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Хуст: Історична вулиця столиці Карпатської України отримала новий водогін

  05 декабря 2020 суббота

  На ім’я міського голови Хуста Михайла Джанди надійшов лист подяки від мешканців міста, які проживають на хустській вулиці Косичній. До будинків цієї історичної вулиці, у районі якої, як свідчать джерела, народився видатний педагог, письменник Іван Орлай, нещодавно підведено ділянку нового водогону протяжність 1,5 кілометри. Попередній водогін будувався металевими трубами протягом 1978-1981 років силами самих мешканців району. Щомісяця його доводилося ремонтувати, що завдавало незручностей та значних матеріальних збитків. Нову сучасну схему водозабезпечення із якісного матеріалу хустяни отримали завдяки допомозі Хустської міськради, бюджетом якої було повністю профінансовано матеріал та вартість робіт.

  „Водогін, який днями запрацював і для мешканців вулиці Косичної, відповідає найсучаснішим західноєвропейським стандартам і служитиме не тільки нинішнім жителям, а й нашим нащадкам, — йдеться у подяці мешканців. — Робота виконана якісно, зі збереженням бруківки, яка знадобиться для відновлення дорожнього покриття вулиці”.

  Як повідомили "UA-Reporter.com" у прес-службі Хустської міськради, для будівництва водогону було використано поліетиленові труби діаметром 225 мм марки ПЕ 100 виробництва провідної в Україні фірми „Ельпласт Львів”. Гарантійний термін експлуатації труб — 50 років. Виробник використаної запірної апаратури — одна з найкращих у Європі австрійська фірма “Хавле”. Завдяки введенню у дію нового водогону тиск води піднявся до 2 атмосфер.

  Голова вуличного комітету Іван Попадинець від імені усіх мешканців Косичної висловив вдячність міському голові Михайлові Джанді та своєму депутату міськради Олександрові Гінцяку, завдяки роботі яких у бюджеті було закладено кошти для такого необхідного місту будівництва водогону, що потребувало майже мільйон гривень. Окрема подяка адресована також працівникам місцевого водоканалу. На вулиці Косичній (назва якою за однією з версій походить від слова „косиця”, а за іншою — від слова „косар”) проживають чимало людей похилого віку, тож новий водогін для них став справді подарунком.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору