ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Хуст стає центром закарпатського руху байкерів

  05 декабря 2020 суббота

  Цього року до Дня Незалежності України у закарпатському місті Хуст відбувся уже четвертий міжнародний зліт байкерів. До Хуста прибули 162 мотоциклісти з України, Росії, Молдови, Білорусії, Польщі, Угорщини, Словаччини, Чехії, Німеччини, повідомили “UA-Reporter.com” у прес-службі міської ради. Хустська мерія дозволила місцевій Асоціації байкерів, що існує в Хусті уже п’ятий рік, влаштувати свято на міському пляжі біля річки Ріка. Крім того, міська рада допомогла залучити спонсорів для організації свята. Сцену хустські байкери за допомогою колег із усього Закарпаття змайстрували власноруч. До ранку тут тривало розважальне шоу, концерт за участі танцювальних колективів краю та навіть рок-фестиваль, учасниками якого стали гурти з Чернівців, Івано-Франківська, Виноградова, Ужгорода, Хуста. У рамках свята відбулася також виставка мотоциклів.

  За словами секретаря міської ради Хуста Олександра Гинцяка, на пляжі зібралося не менше 4 тисяч осіб. Професійна організація свята дозволила усім відпочити комфортно, а проблеми виникали хіба з малюками, які масово атакували сцену, бажаючи взяти найактивнішу участь у святі. Заплановані на наступний день суто „байкерські” конкурси не відбулися — підвела погода.

  Усе ж голова хустської Асоціації байкарів Василь Вайнраух стверджує, що гості з інших міст України та з-за кордону залишилися надзвичайно задоволеними. За його словами, про зліт байкерів у Хусті знає уже вся Європа, однак навідати із відповідним візитом іноземних колег закарпатські байкери, на жаль, не мають можливості. Мрії багатьох із них наразі обмежуються принаймні придбанням професійного мотоциклу.


  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору