ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Інтрига навколо гандбольного клубу “Карпати-УжНУ” зберігається

  23 ноября 2020 понедельник

  До редакції інтернет-видання “UA-Reporter.com” офіційна заява прес-служби гандбольного клубу “БУМ - 2000”, у якій говориться про наступне:27 вересня 2005 року відбулося засідання правління гандбольного клубу “БУМ - 2000”, до складу якого входить команда суперліги чемпіонату України серед жінок - “Карпати-УжНУ”. У засіданні правління клубу взяли участь президент федерації гандболу Закарпаття, заслужений майстер спорту, олімпійська чемпіонка Ніна Гецко, заступник начальника управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації Ярослав Свида, ректор УжНУ, професор Микола Вегеш, президент гандбольного клубу “БУМ - 2000” Олександр Губаль, віце-президенти клубу Євген Шерегій, та Юрій Бухлак, директор спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву “Карпати” з гандболу Юрій Телепанич.

  На засіданні правління клубу Миколу Вегеша одноголосно обрано віце-президентом ГК “БУМ – 2000 ”.

  З інформацією про підсумки І туру чемпіонату України в суперлізі національного чемпіонату, який відбувся в м. Запоріжжі з 22 по 25 вересня 2005 року, виступив президент ГК “ БУМ – 2000 ” Олександр Губаль.

  Рішенням правління клубу від обов’язків головного тренера команди “Карпати - УжНУ” увільнено Сергія Новікова. Керівництвом клубу вивчаються пропозиції щодо призначення нового головного тренера команди.

  На засіданні правління розглянуто також питання про створення наглядової ради гандбольного клубу.  Прес-служба гандбольного клубу "БУМ – 2000"

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору