ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Іван Різак : Якщо опозиція від критики перейшла до критиканства, значить влада робить усе вірно

  23 января 2021 суббота

  Кілька резонансних подій минулого тижня вкотре наштовхнули місцеву опозицію до гарячкуватих оцінок і висновків. Правда, нового в їхньому тлумаченні цих подій, не було. Йдеться про пограбування квартири відомого художника Ерделі та загибель за цих обставин його вдови. А також про затримання і подальше звільнення з-під арешту з взяттям підписки про невиїзд одного із працівників податкової адміністрації, якого було спіймано під час отримання хабара. Журналісти цікавилися, по-перше, чому на квартирі художника не було встановлено сигналізації і по-друге, чи не сам Різак розпорядився на "терміновій" зустрічі з головним податківцем області А.Скібяком звільнити з-під варти податківця-хабарника.

  Щодо першого. Факт зухвалого пограбування вдови славетного художника дійсно мав місце і дійсно вдова художника загинула. Про це губернатору докладали працівники правоохоронних органів. Зараз кинуто всі сили, аби знайти зловмисників. Окрім того, керівника краю також інформували, що всі пропозиції щодо надання охорони, вдова митця категорично відкидала. Від установки сигналізації вона теж відмовилася.

  Що ж до історії з податківцем-хабарником, Іван Михайлович твердо заявив, що жоден факт хабарництва і корупції в цій установі стимулюватися не буде. Винні будуть притягнуті до відповідальності згідно чинного законодавства. Про це він говорить на кожній, (майже щоденній), зустрічі з Скібяком. Кримінальну справу обов'язково буде завершено. Про деякі ж "подробиці" слідства І.Різак не говорить, оскільки існує ще і таємниця слідства. Звідки ж подібна інформація в опозиційній газеті, доводиться тільки здогадуватися.

  Загалом, позиція місцевих так званих лідерів-нашоукраїнців уже не дивує. Оригінальності в тому, що у всіх гріхах вони звинувачують або голову ОДА особисто, або партію есдеків всю гуртом, І.Різак не бачить.

  "Їм завжди заважає, то місце народження керівника, то домашня адреса. Вся ж суть у тому, що міліція продовжує наступати на п'яти "тіньовому" бізнесу місцевих опозиціонерів", - зауважив губернатор. - Принциповими вони можуть бути тільки тоді, коли справа стосується бізнесу когось іншого. Розвиваючи ж свій, віддають перевагу тіньовим схемам, декларуючи власні підприємства як збиткові."

  Важко не погодитися з тим, що дискусія завжди цікавіша з розумними опонентами. Оцінки подій та висновки, з якими виступають місцеві "нашоукраїнці", на жаль, не дають приводу для конструктивних, цікавих і обопільно корисних дискусій.

  Олеся СОКОВИК

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору