ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Кригу у відносинах між Заходом та Росією через суперечки навколо українських виборів – зламано.

    18 апреля 2024 четверг
    62 переглядів

    Це заявив керівник НАТО Яаап де Хооп Схеффер. Натомість Північно-Атлантичний Альянс відклав засідання комісії Україна-НАТО до формування нового легітимного уряду в Києві.
    Північно-Атлантичний Альянс сьогодні знову виступив у ролі миротворця, за що НАТО так люблять критикувати в Москві. Генсек НАТО Яаап де Хооп Схеффер заявив, що йому вдалося владнати гостру суперечку навколо виборів в Україні, яка останніми днями псує відносини Заходу та Росії.



    - Я вважаю, що це найбільший прорив, те, що ми з нашими російськими друзями оприлюднюємо спільну заяву не лише щодо нашої співпраці, а й з параграфом щодо України. Це демонструє, що немає і не може бути конфронтації між Сходом та Заходом, Україна – сусідка Росії, але водночас і партнер НАТО, - заявив Яаап де Хооп Схеффер.



    У спільній заяві - заклик до чесних та вільних виборів в Україні, а також слова про повагу до її територіальної цілісності та суверенітету.



    - У термінах геополіики Україна не може бути тільки західною або східною. Це європейська країна, що межує з Євросоюзом, НАТО і Росією. І не треба нав"язувати нам їй вибір одного з цих напрямків, – каже Сергій Лавров, міністр закордонних справ Росії.



    Втім поки невідомо, чи дійсно це щире примирення. Ще вчора спікер держдуми Росії Борис Гризлов називав розвиток подій у Києві незаконним і прогнозував, що Україна лишиться єдиною лише за перемоги Віктора Януковича.



    Західні ж дипломати продовжують славити рішення Верховного Суду і Ради. - Ми раді, що всі сторони виявилися здатними до компромісу на основі демократичних принципів і цим поклали край кризі. 26-го відбудеться переголосування, і я вважаю, що юридичне підгрунтя для цього нині краще, а міжнародні спостерігачі зроблять все, щоб воля більшості українців проявила себе, - зауважив Йошка Фішер, міністр закордонних справ Німеччина.



    - В переголосуванні дуже важливо, щоб процес був чесним, щоб результат визначила більшість українців, а не зовнішні фактори. Це головне послання для всіх нас, - заявив Джек Стро, міністр закордонних справ Великобританії.



    Поки ж Альянс визнав за краще відкласти засідання комісії Україна-НАТО, яке мало відбутися сьогодні. Зачекають, коли у Києві з’явиться новИй легітимний уряд – визнаний усім світом. А Вашингтон вирішив виділити на моніторинг наступного українського голосування три мільйони доларів та відправити сто спостерігачів, повідомив речник держдепу США Едем Ерелі. //ICTV




    Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
    Интернет-издание
    UA-Reporter.com
    Письмо редактору