ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Лазаренко повернеться в "Нашу Україну" міністром фінансів? Ратушняк допоможе.

  28 января 2021 четверг

  Як стало відомо з достовірних джерел виборчого штабу "Наша Україна", у своїх приватних поїздках в штат Каліфорнія (США) Віктор Ющенко, зокрема, мав кілька зустрічей з адвокатами екс-прем'єра України Павла Лазаренка. Під час цих зустрічей мова йшла про переведення мільйонів доларів США в Україну з особистих рахунків Лазаренка в обмін на гарантію безперешкодного повернення екс-прем'єра додому.Американські захисники Феміди Гарольд Розенталь, Стів Гор і Девід Агрітеліс запевнили Віктора Андрійовича, що заради цього їхній підзахисний готовий виконати всі поставлені умови. Однак, як зазначає джерело, все це можливо тільки в тому випадку, якщо Ющенка оберуть президентом України.

  А щоб легально перевести лазаренкові мільйони в Україну, потрібна довірена особа, яка проживає і має власний бізнес в Сполучених Штатах. Як стверджує джерело, на закритих засіданнях фракції "Наша Україна" розглядалися три кандидатури, які мають близьких і надійних родичів за океаном. Серед них і Сергій Ратушняк, матір якого вже стала громадянкою США і має свою приватну фірму. Не виключено, що саме Сергій Ратушняк і буде посередником у переведенні грошей через рахунки своєї матері.

  Та це ще не все. Віктор Ющенко при отриманні відповідної суми обіцяє призначити Павла Лазаренка при новому Кабміні... міністром фінансів України.

  Нагадаємо, що колишній прем'єр-міністр України П.Лазаренко визнаний американським федеральним журі винним у "відмиванні" одержаних злочинним шляхом прибутків, шахрайстві та здирництві. Він переказував на банківські рахунки в США, передусім в Сан-Франциско, 114 мільйонів доларів. Ці рахунки, на думку прокуратури, яка представляє на процесі уряд США, були відкриті екс-прем'єром із використанням його політичних повноважень. Журі в Сан-Франциско визнало 51-річного Лазаренка винним по 29 пунктах висунутих проти нього обвинувачень. Генпрокуратура України наполягає, що Павло Лазаренко отримував хабарі від "Єдиних енергетичних систем України", гендиректором яких у той час була відома "газова принцеса", а сьогодні народний депутат України – Юлія Тимошенко. Також Генпрокуратура стверджує, що пан Лазаренко перевів на рахунок в Швейцарії державні валютні кошти колгоспу "Науковий". Крім цього, екс-прем'єра підозрюють в розкраданні державних валютних коштів при купівлі за підвищеними цінами для Кабміна у панамської фірми збірних житлових будинків. (Ходять чутки, що насправді П.Лазаренку вдалося перекачати за кордон на різні рахунки близько 800 мільйонів гривень.)

  Однак захист розраховує, що за цими пунктами обвинувачень, залишеними у силі судом, Лазаренкові загрожує не більш як 4,5 року ув'язнення, "які він уже фактично відбув".

  Джерело запевняє, що всі кошти, передбачені на виборчу кампанію опозиційного кандидата від фракції "Наша Україна", у першому турі вже використані повністю, - повідомляє сайт „Тиждень”.  visnyk.info

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору

  Комментарии

  Аватар пользователя Гость

  А Ратушняк,как всегда, любой дырке затычка.Способность у него такая — быть там, где воняет. Ы добавять своей вони.