ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

"Мале підприємництво в сільській місцевості: реалії, проблеми, перспективи"

  29 ноября 2020 воскресенье

  Таку тему мають громадські слухання, що сьогодні по обіді пройдуть у Верховній Раді. Вони організовані Комітетом ВР України з питань промислової політики та підприємництва, «Інститутом сільського розвитку» та Спілкою підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України. Під час громадських слухань планується обговорення стану справ з розвитком малого підприємництва в сільській місцевості. До участі в слуханнях запрошені народні депутати України, представники органів державної влади, зокрема Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва, деяких міністерств і відомств, об’єднання підприємців, аналітичні центри.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору

  Комментарии

  Аватар пользователя Гость

  Матеріали з проблем села та особливостей розвитку малого та середнього підприємництва в Україні можна відшукати на сайті www.ukrreferat.com - всі матеріали безкоштовні. Дивіться розділи "Економіка", "Економічні теми" та інші.

  Аватар пользователя Гость

  А також, Інформація з проблем малого та середнього підприємництва, економіки та питань промислової політики знаходиться тут http://uaref.com/referats/18