ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

"Мельхеседек та незалежна Русинія": одне з найбільших багатств світу сховане на Закарпатті?

  14 мая 2021 пятница

  Аби потрапити на сторінки найпопулярнішого журналу "Плейбой" чимало міст, регіонів виборюють собі право в нелегкій конкурентній боротьбі.Жовтневий номер найпопулярнішого у світі журналу для мужчин „Плейбою” – є як завжди приємним для мужчин і ... Як не дивно для закарпатців, пише "Ужгород.net.ua".

  Вперше за історичний період існування цього популярного видання наш регіон представлений для перегляду сильними світу цього. Головний редактор Влад Фісун та його заступник Андрій Тараненко, разом з рекламним менеджером Сергієм СошинськимІ здійснили триденну подорож нашим краєм, що і відобразилося на п’яти(!) сторінках „Плейбою”. І коли у ваших руках журнал, рекомендуємо відкрити його на сторінці 90 і розпочати подорож невідомим, навіть закарпатцям, Закарпаттям. „В пошуках Грааля” саме з такою назвою стаття проведе нас стежками таємничого ордену тамплієрів до Середнянського замку, а щоб зрозуміти чому саме тут на Закарпатті може бути сховане одне з найбільших багатств світу достатньо вчитатися у рубрику „Мельхеседек та незалежна Русинія”, аби побачити що цим цікавляться не лише закарпатців – „Пріорат України” і перейти до „Вина Євхаристії”.

  І як описав дану подорож журналіст „Плейбою” – хто став на цей шлях, той вже не поверне з нього. Але достатньо писанини, самі візьміть та й прочитайте.

  І як би не описували цей журнал (особливо ті? хто його ніколи не читав, а лише переглядав фотографії) він є найпопулярнішим у світі, а з ним популярності здобуло і Закарпаття.

  Ви закарпатець? І ви ще не придбали „Плейбой” жовтневий номер? Поспішайте, на Закарпатті журнал продається в обмеженій кількості.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору