ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Микола Вегеш очолив список "нашоукраїнців" до Ужгородської міськради

  27 ноября 2020 пятница

  Днями делегати міжпартійної конференції Ужгородського міського Блоку "Наша Україна" затвердили список кандидатів від блоку до міської ради обласного центру Закарпаття. Очолив його доктор історичних наук, ректор Ужгородського національного університету Микола Вегеш. До речі під час президентської виборчої кампанії він представляв інтереси Віктора Ющенка як його довірена особа.  До першої п’ятірки також увійшли голова правління Ужгородської швейної фабрики Мирослава Каламуняк, голова правління ВАТ "Закарпатгаз" Семен Тижук, директор Карпатського центру полінгових досліджень, директор центру дозвілля "Меркурій" Володимир Панасенко та один з провідних нейрохірургів України, завідувач кафедри неврології та нейрохірургії УжНУ Володимир Смоланка.


  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору

  Комментарии

  Аватар пользователя Гость

  А чому сайт не пише про Андріїва, про продані місця в списках підприємцям, про Іштвана Цаца. Чи не тому, що Цап товаришує з Слободанюком. ОПУБЛІКУЙТЕ ВЕСЬ СПИСОК !

  Аватар пользователя Гость

  ЗасРАТі Аноніми!!! Ми подивимось на ваш бандитський список. А ньому буде як мінімум один двічі судимий кримінальний авторитет з Ужгорода. І на першому місці.