ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Міжнародний МітОст-Фестиваль

  15 апреля 2024 понедельник
  Аватар пользователя Гость
  Неопределенный

  16 жовтня о 16 год. у приміщенні Закарпатського музею народної архітектури та побуту (вул. Капітульна 33а, Ужгород) відбудеться прес-конференція з нагоди проведення Шостого Міжнародного МітОст-Фестивалю культури та мовного обміну 2008 в м. Ужгород.

  Фестиваль триватиме з 16 по 19 жовтня в Закарпатському музеї народної архітектури та побуту та Закарпатському краєзнавчому музеї під патронатом Голови Верховної Ради України та засновника фонду «Open Ukraine» пана Арсенія Яценюка та Посла Німеччини в Україні пана Ганс-Юргена Гаймзьотта.

  Учасники прес-конференції:

  Іванна Пекар – організатор фестивалю в м.Ужгород
  Юрій Федорович Глеба – начальник управління культури Закарпатської ОДА

  Aндреас Лоренц – Президент Спілки МітОст

  Габріела Василівна Андєл - директор Закарпатського музею народної архітектури та побуту

  Шеба Василь Станіславович – директор Закарпатського краєзнавчого музею

  Шостий Міжнародний МітОст-Фестиваль є триденним заходом, в якому візьмуть участь 250 учасників з 20 країн Східної, Центральної та Південно-Східної Європи, який пропонує гостям та мешканцям Ужгороду:

  широку культурну програму з виставками, літературними вечорами, лекціями, концертами, театральними дійствами з України, Німеччини, Чехії, Румунії, Угорщини, Росії, Білорусі, Польщі;
  вуличні акції та міні-проекти учасників з населенням міста;
  ряд дискусій та круглих столів на політичну та культурну тематику;
  заходи з організаціями національних меншин Закарпаття;
  екскурсіїї по місту, мовні курси та численні презентації проектів;
  пропозиції до створення нових мереж та «ідейні біржі» для майбутніх видів співпраці та проектів у сфері мовного та культурного обміну;
  майстерня проектів з майстер-класами по міжнародному проектному менеджменту

  Офіційне відкриття МітОст-Фестивалю відбудеться 16 жовтня о 19.00 в приміщенні Лялькового театру (пл.Театральна,2, м.Ужгород)

  MitOst e.V. – це спілка, яка заохочує та підтримує культурний та мовний обмін в Центральній, Східній та Південно-Східній Європі. Спілка була заснована в 1996 році і сьогодні налічує понад 1500 членів у 36 країнах. MitOst e.V. яскраво демонструє свою діяльність у сфері міжнаціонального порозуміння та освіти і проводить міжнародні проекти по обміну, освітні та культурні заходи. Діяльність спілки базується на добровільних засадах її членів. MitOst e.V. співпрацює з багатьма німецькими фондами та численними організаціями в країнах німецькомовного простору, Центральної, Східної та Південно-Східної Європи.

  З питань акредитації звертайтеся до Іванни Пекар

  за тел. 80504377930