ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Мороз: Депутатам не слід приймати ніяких рішень

  30 ноября 2020 понедельник

  Народний депутат, лідер Соціалістичної партії України Олександр Мороз переконаний, що краще всього було б завтра закрити парламентську сесію, не намагаючись ухвалювати ніяких рішень. Сьогодні в інтерв'ю журналістам він сказав, що ніякої політичної кризи в країні немає, передає «УНІАН». За його словами, всі структури влади працюють. «Люди не страйкують, не виходять на Майдан, все так, як передбачено в Конституції», - сказав Мороз, додавши, що уряд сьогодні у відставці. «Я вважаю це рішення безрозсудним, але рішення ухвалене, тому це потрібно мати на увазі. А все, що відбувається сьогодні, це підтвердження того, що представники виконавчої влади і, на превеликий жаль, Президент досі ще не може визнати, що в Україні інша модель влади», - відзначив Мороз. За його словами, досі глава держави не може визнати дію норм Конституції, і шукає підстави для того, щоб не визнавати Основного Закону.

  Проте, висловив переконання Мороз, «нічого з цього не вийде». Тому, вважає лідер соціалістів, потрібно зняти всю цю напругу простим шляхом – Президент має виступити по телебаченню і сказати: «Я визнаю Конституцію в новій редакції, оскільки вона прийнята, і як гарант Конституції звертаюся до всіх, будь ласка, керуйтеся цим документом».

  Стосовно Кабінету Міністрів, то Мороз повідомив, що вносив пропозицію відмінити постанову про відставку або перенести термін введення його в дію. При цьому він відзначив, що сьогодні звучать різні вислови щодо правомірності рішення про відставку уряду, але Мороз вважає його законним. Він сказав, що і Конституційний Суд не висловлюватиметься з процедурного питання (КС неодноразово залишав без розгляду подання, що стосуються процедури прийняття рішень парламенту – ред.).

  Мороз ще раз повторив, що причина невизнанні рішення парламенту пов'язана з тим, що частина людей у владі не хоче визнати, що в Україні функціонує інша модель державного управління.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору