ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Мукачево перетворюється на вогняний епіцентр Закарпаття

  01 декабря 2020 вторник

  Мукачівщина дедалі частіше згадується в добових зведеннях пожежної охорони, а наші райони та міста обласного підпорядкування, потрапляють туди далеко не за показники економічного розвитку чи якісь інші приємні речі. Шлях опинитися в них тільки один - або завдяки пожежам, або іншим надзвичайним ситуаціям, які однаково завжди привносять з собою горе та сльози. А Мукачівщина, зайняла в них настільки непорушне становище, що потурбувати її на цьому місці, буде завданням не з легких, а до того ж і не бажаним, бо для цього знадобиться зростання кількості пожеж, скажімо на Берегівщині та Ужгородщині.

  Щоб не бути голослівним наведемо деякі факти. У Мукачеві, а це чудове місто з реноме не першого, але й не другого міста в області, та Мукачівському районі, стається до 15 відсотків всіх пожеж в області. Однак основним мотивом, що спонукає нас вважати Мукачівщину епіцентром вогняного лиха на Закарпатті, є те що із загальної кількості травмованих та жертв пожеж, а їх є на сьогодні вже 97 – 23 сталися саме тут.

  У самому Мукачеві в поточному році внаслідок пожеж загинуло п’ятеро людей, однак саме місто виглядає маленьким хлопчиськом порівняно з таким собі Чинадієвом, де за неповних одинадцять місяців жертвами полум’я та чадного газу стали вже четверо людей, стільки ж, до речі, як в обласному центрі. Такий “прорив” навряд чи робить йому честь, а в “пожежній” карті Закарпаття це селище, за яким ще донедавна кріпилося звання “кузні кадрів пожежної охорони”, вже забронювало собі місце у першій групі горючості, поряд з Раховом, Хустом та Ужгородом. Щоб спинити цей процес вогнеборці у листопаді ініціювали тут проведення відпрацювання, в ході якого намагалися розповісти місцевому населенню як правильно поводити себе з вогнем. Звісно “достукатися” до кожної хати кільком працівникам впродовж одного дня було не під силу – тож доводиться сподіватися, що органи місцевого самоврядування підтримають ініціативу обласного управління пожежної безпеки та докладуть зусиль, щоб вберегти чинадіївців від вогню, не опускаючись до тривіального “пожежа, це не що інше, ніж проблема самих пожежників”.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору