ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Мукачівські "барони" продовжують "опускати" Закарпаття!

  27 ноября 2020 пятница

  Як уже повідомляв “UA-Reporter.com”, вихідці з оточення діючого голови Закарпатської облдержадміністрації продовжують “окуповувати” різні сфери життєдіяльності краю.Однією з таких “жнивних” сфер є митниці регіону: дві з них — Ужгородську та Чопську — днями очолили колишній помічник голови Закарпатської ОДА Віктора Балоги (а ще раніше — керуючий справами Мукачівського міськвиконкому) Олександр Галай та екс-керівник апарату Закарпатської ОДА. Михайло Попович. Так як останній успішно завалив роботу в ОДА, то тепер, очевидно, такі ж сумні перспективи очікують і на митну структуру…

  До речі, замість М.Поповича керівником апарату Закарпатської ОДА призначено нині вже екс-начальника обласного управління майна Юрія Чижмаря. Мабуть, аби дорозвалити те, що не встиг його попередник.

  З добре поінформованих джерел “UA-Reporter.com” стало відомо, що найближчим часом плануються зміни і серед керівництва райдержадміністрацій регіону. Так, очікується, що Рахівську РДА невдовзі може очолити колишній керівник Закарпатського УБОЗу та Ужгородської міліції, депутат обласної ради Антон Зелінський. Якщо це станеться, то це буде чи не єдиним позитивом серед кадрових призначень на Закарпатті останнім часом.


  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору

  Комментарии

  Аватар пользователя Гость

  Не треба перегинати палки шановні!
  Олександр Юрійович та Михайло Андрійович.
  Порядні люди, і цілком зможуть навести порядок на митницях