ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

На автошляхах обласного центру Закарпаття працює «блокіраторська бригада»

  26 ноября 2020 четверг

  Упродовж двох місяців в Ужгороді працює так звана "блокіраторська бригада". Вправні хлопці з міського комунального підприємства "Транспарком", озброєні фотоапаратом та спеціальними пристроями для блокування колес автомобілів, ревно борються за дотримання водіями правил паркування. Покарання відбувається за усіма вимогами закону, у тандемі з технічною бригадою, яка встановлює блоюратори, працює наряд працівників ДАІ.

  За два місяці роботи співробітники "Транспаркому" заблокували близько 500 автомобілів. Причому є й такі водії, які примудрялися потрапляти у цю неприємну ситуацію тричі. Штраф службі ДАІ та 60 грн за зняття блокіраторів цих водив так І не «перевиховали».

  Трапляється, що води відмовляються платити штраф. Що ж, після того як сплинуть три доби, автомобільпорушник транспортується на штрафмайданчик ДАІ. А у планах «Транспаркому» - придбання спеціальних автоевакуаторів, і тоді автівки, що заважають руху транспорту, евакуюватимуться на штрафмайданчик відразу, повідомляє “Європа Центр”. Відповідно, зросте й плата за порушення, причому диференційовано - як і в інших містах України, де вже запроваджено подібну практику, враховуватиметься ще й «пробіг» евакуатора до місця порушення, а відтак — до штрафмайданчика.


  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору