ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

На вибори комуністи Закарпаття зібрали під свій прапор підприємців, управлінців, художників...

  25 ноября 2020 среда

  Закарпатська обласна організація КПУ висуває до обласної ради близько половини свого загального складу. Під прапором комуністів в обласні депутати підуть, зокрема, директор з виробництва заводу "Єврокар" Ігор Царенко, голова планово-бюджетної комісії Закарпатської облради Андрій Федченко, народний художник України Михайло Белень. Про це сьогодні на прес-конференції в Ужгороді повідомив народний депутат від КПУ Іван Мигович.

  За словами Івана Миговича, список охоплює представників різних соціальних груп, вікових категорій, національних спільнот, світоглядних орієнтацій. Більшість кандидатів мають значний управлінський досвід, є патріотами України та Закарпаття і готові працювати з іншими здоровими силами в облраді.

  «Ми розраховуємо на відчутну підтримку закарпатців", – сказав депутат. На його переконання, наступні вибори матимуть виняткове значення для України у зв’язку з запровадженням змін до Конституції, країна має стати парламентсько-президентською республікою. Підвищиться роль рад, Верховна, обласні та місцеві вперше будуть формуватися на пропорційній основі. «Закарпатська обласна організація комуністів відповідально ставиться до цієї важливої роботи», – зазначив Мигович.

  Іван Мигович також повідомив: «Колективними зусиллями з участю досвідчених фахівців ми розробили програму "За відродження Закарпаття". Вона буде платформою дій блоку комуністів і безпартійних у найвищому органі самоврядування Закарпаття».

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору

  Комментарии

  Аватар пользователя Гость

  Злой, вредный старикашка.С помощью доброго слова и пистолета можно добиться от человека значительно больше, чем с помощью одного только доброго словаНам