ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

На закарпатській Свалявщині запровадять мораторій на продаж землі

  05 декабря 2020 суббота

  На найближчій сесії Свалявської райради Закарпатської області буде прийнято мораторій на продаж землі. Буде також проведено перевірку роботи ліцензіатів, які віддають мінеральну воду для бальнеолікування санаторіям, адже до цього часу конкретно не відомо, як вони ведуть облік і як очищають використані мінеральні води. Мораторій діятиме допоки не буде затверджено генплану забудови району туристичними об’єктами. Визначені місця для забудови продаватимуть виключно з аукціону, а щоб вони не перетворилися на формальність, про них попередньо повідомлятимуть у всіх можливих всеукраїнських ЗМІ, повідомили у прес-службі Закарпатської ОДА.

  До таких заходів вдалася влада області через хаос, який створено у туристично-рекреаційній галузі Свалявського району і який скеровує надприбутки до кишень окремих людей.

  Ця тема стала предметом обговорення на засіданні колегії у Свалявському районі. Члени колегії вирішили розробити та найближчим часом затвердити генеральні плани забудови, благоустрою та перспективного розвитку об’єктів санаторно-оздоровчого і рекреаційного призначення, здійснити перевірку на дотримання чинного законодавства об’єктів, що вже розташовані на землях санаторіїв та прилеглих територіях.

  У жовтні колегія знову збереться на Свалявщині, щоб побачити динаміку розвитку району.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору