ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

На Закарпатті діє програма по встановленню газових лічильників

  15 января 2021 пятница

  З метою зменшення втрат газу та прискорення оснащення житла приладами обліку споживання газу у 2004 році НАК "Нафтогаз України" реалізує Програми оснащення житлового фонду лічильниками газу у Луганській, Житомирській, Полтавській, Харківській, Закарпатській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Львівській та Тернопільській областях. За період дії програм у цих областях України встановлено понад 600 тис. лічильників газу, у т. ч. 256,4 тис. за кошти Компанії. З початку поточного року найбільша кількість лічильників була встановлена у Луганській (37 тис.), Львівській (35,5 тис.), Харківській (34,4 тис.) та Полтавській (27,5 тис.) областях.

  Програма створення єдиної системи обліку природного газу передбачає першочергове встановлення лічильників у будинках та квартирах, в яких природний газ використовується для опалення. Станом на 1 листопада 2004 року рівень оснащеності квартир, де газ споживається на опалення, збільшився до 83,2%. Найвищим цей показник є в Чернівецькій і Закарпатській (96%), Львівській (92%), Івано-Франківській області та АР Крим (91%).

  Враховуючи низьку платоспроможність населення, компанія здійснює закупівлю лічильників газу для встановлення в кредит. З початку 2004 року Компанією придбано та передано підприємствам з газопостачання 27,2 тис. таких лічильників газу.

  Станом на 1 листопада 2004 року кількість квартир, газифікованих природним газом, досягла 11,5 млн., а загальна кількість встановлених в них побутових лічильників газу - 4,6 млн. одиниць. 66% від загального обсягу споживання природного газу населенням обліковується лічильниками.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Рейтинг: 
  Письмо редактору