ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

На Закарпатті є сільради, де ще немає жодного комп’ютера!

  01 декабря 2020 вторник

  Березень не за горами. А у березені заплановано провести парламентські вибори. Для представників обласної влади, так само як і для кожного з нас, важливо, аби вони пройшли чесно і прозоро. Згадується, як під час обрання Президента виникли великі труднощі з списками виборців. Аби запобігти аналогічній проблемі, держава починає готуватися заздалегідь: Верховною Радою приймається відповідний закон, відмінний від старого, в якому йдеться про необхідність створення робочих груп обліку виборців. Голова Закарпатської ОДА Віктор Балога підписав розпорядження про створення обласної групи, згідно з яким аналогічні утворення створили у кожному районі та місті. Робочу групу з обліку виборців на Закарпатті очолив перший заступник голови ОДА Олег Гаваші, повідомили "UA-Reporter.com" у прес-службі облдержадміністрації. Він взяв участь у селекторній нараді, яку проводив голова Центральної виборчої комісії Ярослав Давидович, котрий наголосив на тому, що створення груп та організація їх роботи не терпить зволікань. Наступного дня Олег Гаваші провів нараду із заступниками голів райдержадміністрацій, котрі є керівниками новостворених районних та міських груп. Він розповів, що, згідно із законодавством, у робочій групі з обліку виборців має працювати щонайменше п’ятеро осіб: керівник, спеціалісти та оператори комп’ютерного набору. Ці люди формуватимуть списки і слідкуватимуть, щоб вони були точними.

  Під час засідання виявився ще один факт: на Закарпатті є села, в сільських радах яких досі нема жодного комп’ютера. Як працювати там? Через це, перш за все, на думку Олега Гаваші, треба вирішити питання із матеріально-технічною базою, адже це перша запорука успіху.

  Хто переможе на парламентських виборах? Це вже питання до політологів...


  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору

  Комментарии

  Аватар пользователя Гость

  Під час засідання виявився ще один факт: на Закарпатті є села, в сільських радах яких досі нема жодного комп’ютера.
  А що з того ,що там де є то вони застарілі і як правило непрацюють.
  Крім того в сільських радах мало людей хтл вміє хочаб включити цей компютер,тут незнають працювати з компютером.Потрібно купити нові і провести навчання.

  Аватар пользователя Гость

  Гаваші не володіє ситуацією. ОБСЄ під ті цілі закуповує для ЦВК велику партію компютерів, ось куди вони підуть?????? Сума допомоги десь гуляє в числах 2,0-2,5 дол. Непроінформаність вищого керівництва області дає відбиток некомпетентності....:)