ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

На Закарпатті ліквідована ще одна підпільна гуральня

  21 января 2022 пятница

  Уже більше півроку податковою міліцією Закарпаття проводиться операція "Акцизна марка". За цей час у гірському краї припинена діяльність 11 підпільних цехів по виготовленню алкогольного фальсифікату, вилучено з незаконного обігу більше 10 500 літрів алкогольних напоїв на загальну суму понад 900 тис. грн. та більше 52 тисяч фальсифікованих марок акцизного збору нового взірця.

  Ось і днями в рамках операції "Акцизна марка" працівниками відділу податкової міліції ДПІ у Виноградівському районі було виявлено і припинено діяльність ще одного підпільного цеху по виготовленню фальсифікованих алкогольних напоїв, який був влаштований у нежилому приміщенні, точніше сараї, жительки села Мужієво Берегівського району Клари Б, повідомили "Р-р" у прес-службі ДПА в Закарпатській області. Продукування підпільного алкосурогату тут було поставлено з розмахом. Одного коньяка "Трьохзірковий" місткістю 0,5 л з марками акцизного збору старого взірця було приготовлено для продажу 640 пляшок. Для тих, хто вірить у лікувальні властивості різних настоїв та бальзамів, був призначений "бальзам" з етикеткою "Вігор" місткістю 0,5 л в кількості 200 пляшок, але ще без марок акцизного збору. А для неперебірливих на випивку призначалися 53 пляшки горілки "Столична" місткістю 1 літр кожна, 90 пляшок горілки "Пшенична" місткістю 0,5 літра, 120 пляшок вина без етикеток та без марок акцизного збору.

  Зрештою, назви марок вина могли бути найрізноманітніші, адже етикеток для цього було приготовлено понад 3 тисячі. Стільки ж малося й підроблених марок акцизного збору для них. Клієнти і не здогадувалися, що п'ють вони зовсім не те, що вказано на етикетках.

  Виявлені напої орієнтовною вартістю понад 18 тисяч гривень, пристрій для закупорювання пляшок, корки - все це вилучено до вирішення справи згідно чинного законодавства. А господаркою підпільної гуральні займеться слідство. Адже її дії мають під ознаки кримінального злочину за статтею 204 Кримінального кодексу України.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору