ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

На Закарпатті офіційні спостерігачі переживуть вибори з комфортом!

  03 декабря 2020 четверг

  Сьогодні в Ужгороді відбулося друге засідання обласної робочої групи зі сприяння діяльності офіційних спостерігачів від іноземних держав і міжнародних організацій за процесом підготовки та проведення виборів народних депутатів України у 2006 році, яку очолює заступник голови Закарпатької ОДА Володимир Гоблик.Попередньо, 9 лютого, було проведено розширене засідання обласної робочої групи за участі керівників районних, міських робочих груп. У засіданні взяли участь офіційні спостерігачі від Бюро з демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеки та співробітництва в Європі – Тадеуш Лойко та Андрес Гаморро.

  Нині вже сформовані відповідні підгрупи з числа членів обласної робочої групи за напрямами сприяння офіційним іноземним спостерігачам, визначено їх основні завдання та функції. Наразі діють 7 таких підгруп. На засіданні кожна з цих підгруп отримала ряд доручень, що стосуються забезпечення автоперевезень, безпечного пересування, медичного обслуговування, надання консультативної допомоги тощо.

  Окрім того, розроблено графіки чергування обласної та райміських робочих груп.

  Як повідомили “UA-Reporter.com” у прес-службі Закарпатської облдержадміністрації, станом на 14 березня 2006 року до обласної робочої групи звернулися четверо довгострокових спостерігачів: двоє – від міжнародної організації БДІПЛ/ОБСЄ і двоє – від Європейської мережі організацій, що спостерігають за виборами, ЕНЕМО.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору