ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

На Закарпатті припинено діяльність 68 фіктивних фірм та 6 конвертаційних центрів

  05 декабря 2020 суббота

  З початку року податковою міліції ДПА у Закарпатській області припинено діяльність 68 фіктивних фірм (32 – в межах області, 36 – за межами області) та 6 конвертаційних центрів. Відшкодовано нанесених збитків внаслідок діяльності ФСПД на суму понад 880 тис. грн. Порушено 9 кримінальних справ відносно посадових осіб СПД, які шляхом використання фіктивних фірм ухилялися від сплати податків.

  Як повідомили "UA-Reporter.com" у прес-службі ДПА в Закарпатській області, за аналізований період попереджено 227 фактів необґрунтованої заяви на відшкодування ПДВ з Державного бюджету на суму майже 8 млн. 465 тис. грн., що становить 8,2 % від заявлених. По виявлених фактах необґрунтованої заяви на відшкодування ПДВ порушено 3 кримінальні справи.

  До Господарського Суду подано 6 позовних заяв про визнання недійсними угод між фіктивними підприємствами та реально працюючими суб’єктами господарювання.

  Крім того, до Господарського Суду подано 35 позовних заяв про скасування державної реєстрації або визнання недійсними реєстраційних документів фіктивних суб’єктів господарювання. На теперішній час задоволено 26 таких позовів.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору