ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

На Закарпатті склалася критична ситуація з пожежами

  17 сентября 2019 вторник
  Аватар пользователя uzhgorod

  Як повідомили “UA-Reporter.com” у Центрі громадських зв’язків управління МНС України в Закарпатській області, на території краю склалася критична ситуація з пожежами, загибеллю та травмуванням людей на них. З початку року в області вже сталося 226 пожеж, якими завдано матеріальних збитків на суму, що перевищує півмільйона гривень. Внаслідок пожеж загинуло 20 чоловік, 11 отримали різного ступеню важкості опікові травми та отруєння чадним газом. Останнього часу зросла небезпека пожеж та загорань на територіях населених пунктів та підприємств. Через часті випадки неконтрольованого спалювання сухостою та сміття, зростає небезпека виникнення пожеж на сільгоспугіддях, присадибних ділянках, дачних та лісових масивах. Тільки за чотири дні квітня підрозділи пожежно-рятувальної служби 22 рази виїжджали на гасіння подібних пожеж.

  Хоча такі випадки загорань переважно не призводять до знищення матеріальних цінностей, проте нерідко вони створюють загрозу для дачних будинків, господарських будівель, виноградників, лісових масивів та споруд інженерного призначення. Такі пожежі завдають шкоди і навколишньому середовищу та потребують значних коштів на організацію їх гасіння.

  З метою недопущення виникнення пожеж управління МНС України в Закарпатській області звертає увагу громадян на необхідність дотримання елементарних вимог правил пожежної безпеки при поводженні з вогнем у побуті та на виробництві.

  Керівникам організацій, установ, і підприємств всіх рівнів, громадянам необхідно прийняти вичерпні міри щодо забезпечення належної пожежної безпеки та дотриманню протипожежного режиму що стосується робіт по упорядкуванню територій та будівель. Території підприємств, садиб та прилягаючих до них ділянок слід своєчасно очистити від горючого сміття та сухої трави. Розводити вогонь лише на безпечній відстані від будівель та споруд (не менше 15 метрів). Слід пам`ятати, що розведення багать у вітряну погоду вкрай небезпечно. Обов`язково забезпечувати контроль спалювання сміття та сухостою. Після проведених робіт дочекатися поки вогонь остаточно згасне і залити місце спалювання водою. Ні в якому разі не можна доручати здійснення проведення даних робіт неповнолітнім.

  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Рейтинг: 
  Письмо редактору