ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

На Закарпатті створено обласний осередок Всеукраїнської спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму

  25 ноября 2020 среда

  28 листопада 2003 року в м.Ужгороді відбулися установчі збори по створенню загальнообласного осередку Всеукраїнської спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму.

  Потреба у створенні такої громадської організації назріла давно. Відпочинок в карпатських селах стає дедалі популярнішим. І закарпатські сільські газди, відчуваючи це, самотужки намагаються популяризувати свої послуги і шукати собі клієнтів. В даний час у всіх районах області є сільські садиби, де селяни приймають відпочиваючих. Особливо багато їх в місцевостях поблизу популярних гірськолижних центрів (с.Ясіня, с.Пилипець, с.В.Студений, с.Вишка, с.Синяк), прикордонних селах Виноградівського та Берегівського району та смт.Солотвино, яке є курортом місцевого значення. Однак, координуючого загальнообласного центру до цього часу не було.

  Ініціативу по створенню загальнообласної організації по координації розвитку сільського зеленого туризму в області проявили активісти цього руху - Шевченко Валерій (Ужгородський район), Сабов Карло (Виноградівський район) та управління по туризму та курортах облдержадміністрації. Управлінням по туризму та курортах ОДА надано методично-консультаційну допомогу по створенню цієї організації.

  Осередок створено як добровільне громадське об'єднання, яке займатиметься наданням допомоги сільським господарям Закарпаття у рекламуванні їхніх послуг, зокрема через мережу Інтернет, завантаженні їхніх садиб, виданням загальнообласної рекламної продукції в сфері сільського зеленого туризму, організацією участі сільських газдів у спеціалізованих виставкових заходах, в т.ч. міжнародних.

  До складу осередку ввійшли представники 9 районів області.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору